Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nagyobb ütéstől el lehet...

Egy nagyobb ütéstől el lehet vetélni 1- 2 hónapos korban? Az unokatestvéremnek a buszon nagyon a hasába könyököltek, lehetséges, hogy ilyentől el vetél?

Figyelt kérdés
Azt hallottuk, hogy egy nagyobb ütődéstől, ilyen korai terhességnél nagy valószínűséggel elvetél!!
2011. febr. 15. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
ha elvetélt volna most kórházban feküdne mert majdnem elvérzett volna a vetélés következtében.az nem úgy megy,hogy lekönyökölik és utána majd hetekkel elmegy...nekem eléggé úgy hangzik,mintha az egész történet nem az unoka tesóval történt volna hanem Te lennél terhes és várod a megerősítést egy kis csapkodásra hogy azzal majd megúszod...egy terhes kismama ezt tudja magától és rohan az orvoshoz azonnal amúgy is ...akárhogy is van vigyázz ezzel a vetéléssel nem úgy történik h egyszercsak elmegy és menstruálsz...fájdalmas,lehet halálos
2011. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Teljes mértékben az elsővel értek egyet.

Ez tipikus 16 éves lány kérdezi,mert már megcsinálta bajt.

Szóval vagy húzzál abortuszra,vagy szüld meg!!!

2011. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem 16 éves vagyok, hanem 20 és és az unokatesóm, 24 éves és vele történt! De mindegy, ha csak ilyen utálatos emberek tudnak írni!
2011. febr. 15. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
az első vagyok megint és kiegészíteném annyival,hogyha elmegy midnneképp kórházba kell menni az említett veszélyes mértékű vérvesztés miatt és ott miután kiderítették,hogy elment megműtöttek mert kikaparják a méhed ne maradjon bent semmi bizony nagyon alaposan megvizsgálnak,hogy te okoztad-e a vetélést...és hidd el te azt hiszed nem látszik ők nagyon tudják mit kell nézni és ha kiderül(és ki fog)súlyos következményeket von maga után..ezt mondd el a srácnak is főleg azért mert ha így kétségbe vagy esve nem vagy 18 és ha nem akarja vállalni a felelősséget bizony vállalnia kell mert hivatalból feljelentik...
2011. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az milyen hogy 1-2 hónapos?? nagyon nem mind1!!

Egyébként nem viccből mondják ha babát tervezel illetve babás vagy, még olyan helyre sem szabad járni ahhol hangosan szól a zene!!

2011. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj!Ha valóban 20 vagy,és az unokatesód 24 és valóban terhes,nem ezen a sz@ron irogatna,hanem rohanna az orvoshoz,ha annyira szeretné ezt a gyereket.

MERT HA VALÓBAN SZERETNÉ,NEM A VETÉLÉSEN JÁRNA AZ AGYAD,HANEM AZT ÍRNÁD,HOGY UGYE NEM LESZ SEMMI BAJA A BABÁNAK???!!!

2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
hagyjátok mit vártok???1-2hónapos terhes????1hónapot állítom senki nem veszi észre utána meg tökéletesen ki tudják deríteni ha elment orvoshoz h mikor fogant azt se tudja hogy hány hónapos...kislány egyet fogadj meg inkább fizesd ki azt a 30ezer forintot ne akard magadnak megoldani nagy problémáid lesznek belőle...
2011. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már 3 hetesen tudtam, hogy babát várok. Úgyhogy az nem igaz, hogy 1 hónapos terhességet senki nem vesz észre.
2011. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
és azt is cáfolod hogy egy anya nem tudja főleg miután orvosnál járt,hogy mennyi idős a magzat???történet lényegét figyeld meg ne egy dolgon akadj fent
2011. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy anya tudja. Én sem tudtam, hogy a sógornőm hány hetes terhes, csak kb-ra. Eddig azt sem tudtam mit jelent, hogy 13+4. Már ezt is tudom.
2011. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!