Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák közvélemény-kutatás,...

Kismamák közvélemény-kutatás, válaszoltok?

Figyelt kérdés

Hánytál vagy nem a terhesség alatt?

Ha igen, akkor mikor, mennyit, mettől meddig?


Csupán érdekel, hogy kik vannak többségben, a hányós vagy a nem hányós anyukák:)


2011. febr. 16. 20:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 8-12 hétig rendszeresen, szinte naponta, utoljára a 19. héten, de addigra már csak ritkábban. Kislány lett. Ja és én esténként produkáltam a "reggeli" rosszulléteket.
2011. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hanytam, de ez volt a legkisebb gondom talan...


Kb. 5. hettol a 22-dik hetig. Nem tudom hanyszor, mert nem olyan kevesszer, hogy meg tudtam volna szamolni. A vizet is kihanytam.

2011. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

mind két terhességemnél csak 3x-3x, inkább émelyegtem és azt is általában du ill este

a 3. hónap végéig tartott

2011. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
én 25 éves vagyok, 30. hétben járok és a terhességem alatt egyszer sem hánytam, max hányingerem( legutóbb 3 napig ettem diót a fő étkezések mellett és attól hánytam, de ennyi), ja és nem tudjuk hogy puncis vagy kukis a pocilakó mert takargatja magát, nagyon:)
2011. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nekem nem volt fordított emésztésem, de az biztos hogy a reggeli rosszullét nálam reggeltől-estig tartott. Már vagy 4 hónapos voltam, mire elmúlt. Aztán néha előjött még terhesség alatt, de az már nem volt olyan durva.

2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

harmadik

1. fiú

2. lány

2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Egyszer sem hánytam, de időnként volt egy kis hányingerem az első és második trimeszterben. Kisfiam született.
2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Két terhesség, összesen öt róka: 3babgulyástól(nem bírom a nehéz kajákat, de kívántam, és nem tanultam az elsőből)

2 pedig Zh előtt/alatt.

Ezeket leszámítva Nem, szerencsére megúsztam.

2011. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem :) Az első pár hétben egy minimális émelygés volt, de zavarónak azt sem mondanám, aztán az is elmúlt.
2011. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Két terhességem volt, egyszer sem hánytam, egyszer sem volt hányingerem sem. Kicsit égett a gyomrom.
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!