Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen körülmények...

Kinek milyen körülmények között indult meg szülése korábban?

Figyelt kérdés

Első gyermekem 2 héttel korábban érkezett, 2 nappal előtte voltam éppen uh-on, semmi "nyoma" nem volt, hogy a közeljövőben szülni fogok.

Aznap még km-eket gyalogoltam, bevásároltam stb. Éjfélkor magzatvíz szivárgás kezdődött, majd délelőtt megszületett.


Hirtelen nagyon sok szülés lett reggelre, annyit mondott az egyik szülésznő, hogy "hát igen, a hold állása...".


Minden rendben volt nálunk...


Most a végén vagyok (még kb. 3 hét) és 10 évvel "öregebb"... nem igazán mozdulok ki itthonról, csak ha nagyon szükséges.


Bárhol, bármikor elindulhat...


Tart ettől valaki?


2011. febr. 17. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

én a kisfiammal úgy mentem szülni,hogy aznap voltam nst-n..semmi jel..aztán este fél 10-kor kezdődtek a fájások,és hajnal fél 4-kor indultunk meg a kórházba..azért ilyen későn mert elötte 3 héttel már jártam a kórházba mert fájásaim voltak de azt mondták ezek csak josló fájások..na és ugyan ilyet éreztem akkor is gondoltam akkor feleslegesen nem megyünk be megint.De a párom aztán már rám szólt h inkább mennyünk be jobb mintha szenvednék itthon.bementünk aztán mondták hogy ma szülni fogok.reggel 9-kor burkot repesztettek és délután 13:01-kor lett meg a kisfiam.39.hetesen szültem.


Most várom a második babám,remélem most úgy fogok szülni,hogy elfog folyni a magzatvíz mert akkor biztosra tudom majd,hogy itt az idő.Attól úgy nem félek,hogy olyan helyen jön rám a szülés ami nem lenne jó,én inkább attól,hogy a párom nem ér haza a melóból.Első babámmal szerencsém volt mert tél volt és olyankor kevesebbet dolgozik a párom.Most viszont nyáron szülök ahol nincs megállás..Viszont azt sem szeretném,hogy éjjel jöjjön rám (amikor biztos itthon van) mert nem akarom a kisfiam éjjel felkelteni hurcolni a mamához és a mamát sem akarom felverni éjszaka...De próbálok pozitívan gondolkodni és minden olyan jól megy majd ahogyan csak szeretném:)23 hetes km:)

2011. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Problémamentes terhességem volt, a 29 héten egyik hajnalban pisilés után egy nagy vércsomót láttam a wc-ben, 2 nap múlva megszültem
2011. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!