Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak tapasztalatok? Ha az...

Vannak tapasztalatok? Ha az első kettő babánál nem voltak jólsóim, keménykedéseim, és a kiírt időpont után születtek meg (40+3,41+0 hét), és a 3. babánál ha vannak keménykedések, és néha jóslók, akkor korábban jön 1-2 héttel? 29h. Km.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon éld bele magad. Én az első kettőt 4-4 nappal túlhordtam. A végefelé néha keményedett a hasam, de ennyi. Jóslóim nem voltak, legalábbis ez a keményedés nem hiszem, hogy az lett volna. Most harmadjára szintén voltak keményedéseim, de jósló nem. Reménykedtem is, hogy hátha 1-2 héttel hamarabb szülök, meg magzati retardáció miatt ezt sanszosnak is tartották. Végül mégiscsak hamarabb szültem. 4 nappal. Én már ennek is nagyon örültem. (Mondjuk 2 héttel hamarabb nem igazán szerettem volna.)
2011. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!