Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti is aludnatok...

Kismamák! Ti is aludnatok egész nap ettől az időjárástól? 32 hetes km

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!Én 31 hetes kismami vagyok!Én ki se kellnék az ágyból egész nap!Az idegem se bírja ezt az időt!Nem találom a helyem nyűgi vagyok!A kisfiam persze ő jól érezheti magát,mert nagyon nyüzsike bent!De ez a jó!És egy kis mosolyt is csal az arcomra!

Jó babavárást!

2011. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is csak ülök és bámulok ki a fejemből. Aludnék, de akkor meg éjjel nem tudok, így marad a számítógép. A babucim is nyugodt, néha beköszön, de amúgy szundít egész délelőtt.

39 hetes vagyok

2011. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy az időjárástól-e, de én tegnap óta csak aludnék... 14 hetes
2011. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hónapok óta ezen a héten aludtam végig az éjszakát, és csak egyszer kellett kimennem pisilni. Már 8 óra felé ásítozom, 10-től már szunya reggelig. De még így is azt érzem, hogy délután le kellene dőlni egy-két órácskára.
2011. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. :) ti tornaztok rendszeresen? Nekem ahhoz nem mindig van lelkierom. Pedig biztos jót tenne.
2011. febr. 17. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Én alszom is, tegnap 13.30kor keltem... Ma büszke vagyok magamra mert már 10.30kor sikerült. Viszont este soha nem vagyok álmos egyáltalán, mert akkor jön a gyomorsav :(
2011. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tornázni? Arra nem tudom rávenni magam, hogy kisétáljak a kapuig. :) Amikor már nagyon el akar nyomni az álom, akkor inkább kinyitom az összes ablakot, és jól átszellőztetem a lakást. Az egy időre kitisztítja az agyamat is. :D
2011. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Irigylem az aludni tudókat.Nekem már 2 hónapja nem sikerül-nagyon fáradt vagyok és mégsem.Sokat-igen sokat sétálok-tempósan-ennyi a tornám.
2011. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnyugodtam,mert én is kiütöm magam napközben 2-3 óra alvással!

A gyomorsav az meg elviselhetetlen,van h éjjel felkelek arra,hogy ég és már nem bírom tovább!

33 hetesek leszünk holnap....hihetetlen mennyire telik az idő!!!:-DD


Boldog babavárást mindenkinek!

2011. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!