Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek úgy, hogy...

Mikor éreztétek úgy, hogy egész nap aludnátok?

Figyelt kérdés
Az első terhességem elején végig zombi voltam, egész nap szinte aludtam. A ásodik babámat várom és a 7-ik hetet kezdem, de szerencsére még nem érzem azt, hogy fáradtabb lennék. Már nem emlékszem mikor kezdődött az előző gyerekkel, de most félek nagyon, mert egy 2 éves mellett nem tudom kivitelezni, hogy pihizgessek.
2011. nov. 9. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig aludtam kismamaként, amikor a tesó is aludt.

Nekem az elején kezdődött a zombiság, már az 5.héttől. Kitartott a 41.hétig.

Minden nap aludtam 2 órát, mint a tesó, és éjjel is sokat. Délelőtt meg délután órákat a játszótéren voltunk, meg motoroztunk (mármint ő, én loholtam utána)

2011. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már a pozi teszt előtt bekómáltam napközbe,először azt hittem beteg leszek,hogy ilyen álomkór jött rám napok óta,ma épp 6 hetes vagyok,és jöttem átfutni a kérdéseket,aztán irány szundizni egyet,mert nem bírok fellenni :D
2011. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5-6. hettol kb 12-13. hetig mindket terhessegnel.
2011. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagy szedjél magzatvédő vitamint. Nem csak te vagy fáradt akkor hanem a babád is, neki viszont rengeteg erő kell, mert sok munka mire kifejlődik.
2011. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsonak:

ez nem biztos, hogy segit.

A faradtsag (foleg az elso trimeszterben) pont olyan termeszetes velejaroja a terhessegnek, mint sok kismamanal az emelyges. A szervezet lelassul, pont a baba miatt kevesebb energiat fektet a mukodesbe, az izmok is gyengebben mukodnek (emiatt van peldaul a puffadas is, mert az emesztorendszer is lelassul), faradt es almos lehet a kismama szinte egesz nap.

En mindket terhesseg alatt vegig szedtem magzatvedot, sot, terhessegek elott mar 3-4 honappal elkezdtem es tenyleg minden nap szedtem, ennek ellenere a faradtsag es az almossag az elso trimeszterben engem sem kimelt meg, pedig meg hanyos sem voltam egyaltalan (mert az szinten eleg kimerito tud lenni).

2011. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom éjszakába dolgozik, és délután alszik aludtam vele 2-3órát, de elötte és utána nem lehetett lekötni se, mindig menni akartam. (szülés utolsó napján is sokat sétáltunk, kb 5km-t)
2011. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!