Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban létezhet, hogy valaki...

Valóban létezhet, hogy valaki nem veszi észre sokáig, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet?
2011. febr. 17. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy ilyen lányról. Pár hetes volt az első babája, amikor teherbe esett. Azt hitte, hogy a szoptatás miatt nem jött meg, más tünete meg nem volt.
2011. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom édesanyja akkor vette észre, hogy terhes, amikor párom megmozdult. Fogamzásgátló mellett lett vele terhes és vérzett is minden hónapban. Még azt sem lehet mondani, hogy tapasztalatlan volt: párom a 4. gyerekük. Szóval van ilyen.
2011. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hogy nem veszi észre azt kétlem,inkább nem vesz róla tudomást,és letagadja még a családja előtt is!Ahol lakunk itt pont most volt egy ilyen eset!Jelentették a védőnőnek,aki kiment,a hatalmas pocak ellenére tagadott a "kedves anyuka" és nem engedte be a védőnőt!Lényeg a lényeg másnap megszületett a baba!Hála istennek egészséges,pedig "anyuka" már 39 éves,egyetlen vizsgálaton sem vett részt!Elgondolkodtató,vajon mi volt a terve a kisbabával?Főleg,hogy semmivel nem készültek az érkezésére...Ijesztő és elkeserítő!
2011. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja!Én is így jártam :D PCOM-volt így nem is mensiztem hónapokig!Ami már nálam normális volt!Tünetem semmi.....mikor mentem kontrollra akkor mondták hogy 15hetes terhes vagyok! :)
2011. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 4 hónapig mensi időpontjában vérzett még, 12 hetesen tudta meg, hogy babás.

Másik ismerősöm a 4 gyerekét akkor vette észre, amikor megmozdult. Mondjuk ő elég molett.

2011. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen
2011. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm 14 hetes volt amikor elment az orvoshoz (még akkor sem merült fel benne, hogy terhes), ugyanis rendszertelen volt a menstruációja. Egyáltalán nem buta lány, 35 éves, van egy gyereke és diplomás ápolónő. Van ilyen.
2011. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor én mondok neked egy durvát:

közeli ismerőseink között volt olyan, hogy a szülés előtt 1,5 hónappal tudta meg hogy terhes!!!!!!!

nem vicc!!!

sejtette előtte is, de elhessegette a dolgot, magának sem merte bevallani.

nem fiatal már, nem is első gyerek, de nagyon nehéz körülmények között vannak.

hormonális gondjai voltak, szóval a mensi nem mérvadó, nem is vékony, szóval az sem tűnt fel, egyedül a mozgás tűnt fel neki, de bebeszélte magának hogy az nem az.

én sajnálom nagyon, mert nincs vele rendben valami az tuti.

szóval van ilyen

2011. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Off: az ismerősi körből egy 15 éves lánynál megállapította a doki, hogy nem terhes. Pár hét múlva kiderült, hogy mégis az, akkor már nem volt mit tenni... Ez is durva szerintem.
2011. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andrea1987 ***** válasza:
az én anyukám velem 5 hónapig rendesen menstruált,amikor megmozdultam.Először azt hitte a belei!:)Elment a nődokihoz aki a combjára csapott,HÁT MAGA KISMAMA!
2011. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!