Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy valóban CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy valóban CSAK barátság van a barátom, és az ő exbarátnője között? Iszonyúan féltékeny vagyok, kikészít, hogy ennyire tartják a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Mi a párommal már 1 éve vagyunk együtt, ezzel a csajjal kb 2 éve járt, és azóta 'barátkoznak'. Valóban lehet, hogy nincs egyikük részéről sem vonzódás a dologban?

20N


2011. febr. 18. 20:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a dologból, hogy a párom mindig szól, ha az exével találkozik, és csak kb 2 havonta ülnek össze egy kávé erejéig. De msn-en, facebookon tartják folyamatosan a kapcsolatot... Nagyon nehezen tolerálom!
2011. febr. 18. 20:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod jól, hogy fiú és lány között nem igen van barátság... DE lehet, hogy most van. Függ attól, hogy mennyire volt komoly az ő kapcsolatuk. Szerintem ha nem viselkedik furcsán, akkor nincs semmi para. Nyugodj meg.

:)

2011. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acel ***** válasza:
31%

Nincs jobb dolgod mint hogy féltékenykedj? ha szeret, és te is őt akkor ne ezzel foglalkozz a féltékenység megöli a kapcsolatot. Nem tetszik akkor beszéld meg vele. Am mért ne lehetnének jóba bakker 2 évig ismerték egymást közelebbről, aztán rájöttek hogy mégse egymásnak valók... ennyi.

IGEN van olyan hogy csak barátkoznak, hidd el létezik én ilyen vagyok. 22f

2011. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondta, hogy csak 1 hónapig voltak együtt, még szex sem volt, és nem is volt szerelmes... Kvázi nem értem, hogy miért jártak egyáltalán.
2011. febr. 18. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért szakítottak,mert nem volt szerelmes,akkor pedig nincs mitől félned.
2011. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezhet ilyen. Például ha csak a kezdetkor volt köztük vonzódás, de mindketten rájöttek, hogy rosszul választottak, viszont, mint embert azért még kedvelik egymást.

Amúgy meg igenis lehet nő és pasi között barátság, bár az ilyesmi eléggé el szokott laposodni, ha egyiküknek belép valaki az életébe.


Viszont az szerintem nem szép dolog a párodtól, hogy találkozgat ezzel a lánnyal úgy, hogy tudja, hogy ez téged zavar.

Én, ha találkoznék egy exemmel, nemcsak elmondanám a páromnak, hanem magammal is vinném, hiszen hozzám tartozik.

Ha meg az adott ex valami olyat akarna nekem elmondani, ami csak rám tartozik, arra ott van az msn, az e-mail, a telefon.

De ilyen nem hiszem, hogy lenne, nincsenek titkaim a párom előtt.

2011. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem meglehetősen friss rossz a tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Az én barátom 1 hete dobott az exe miatt... Én mindig éreztem, hogy nem normális ez a dolog, visszajárogatni hozzá egy héten többször is, de mindig csitítottak, hogy nem kellenek egymásnak... most meg...
2011. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acel ***** válasza:

Mondjuk a heti többször az azért nem egészséges szerintem, bár ezt szerintem mindenki máshogy fogja fel, nálam ha valamit kimondtam annak jelentős háttérgondolkozása volt tehát nem igazán akarom azt megváltoztatni.

Heti 1 havi pár beszélgetést még normálisnak tartok.

2011. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem meg nem normális dolog tartani az ex-el a kapcsolatot. Én nem tudnám elképzelni.
2011. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

havi 1 beszélgetés élőben úgy, hogy szex soha nem volt köztük és téged szeret...nem hiszem, hogy magcsalna.

Én már voltam megcsaló fél, az exemmel rendszeresen találkoztunk szakítás után, mikor már más barátnője volt.

A csajjal van egy közös jó ismerősünk, aki eléggé pletykás. Elmondta nekem, miket mondott a lány, hogy szerinte időnként furán viselkedik a srác, mindig hárítja a szexet, nem hajlandó, csak bizonyos helyen találkozni, lenni vele. (ez az ismerősöm közben nem tudott arról, hogy a velem csalja a srác a nőt).

hidd el, megéreznéd, ha így lenne, és lennének furcsa jelek. A barátodnak biztosan bűntudata lenne, ha szeret.

Én tudom, voltam gonosz csábító, és hallottam a csaj érzéseiről is.

2011. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!