Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki március végére van...

Van aki március végére van kiírva? Vagy április elejére?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok,elkészítettétek már a kórházat satyót,

én 35.hetes vagyok,a hátam nagyon fáj..és sokat keményedik a ahasam..

írjatok!


2011. febr. 17. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
március 24-re vagyok kiirva.Én már nagyon odavagyok.dagad a lábam,fáj a hasam,nem tudok aludni,ha nem iszom a magnéziumot akkor olyan mintha menten szétrepednék.szóval nem egyszerű.Hatalmas pocakom van és mellé még 3 gyerkőc...várom már hogy a karomban tarthassam!a kórházi táska készen áll nagyjából,bár még ez az hiányzik belőle,ha indulni kell a lényeg benne van.A baba ruhák is el vannak készitve.nagyon várjuk már a fiatal embert!:)
2011. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Március 31 vagy április 1 a céldátum. :)

Holnap kezdem a 34. hetet. A kórházi motyó már kész, egy helyen van a szekrénybe, táskába pakolni még nem akarom.

A babaszoba kész, a ruhákat már kimostam, már csak a vasalást kell befejezni, 600 év múlva kész is leszek.:D

A házimunka már elég nehézkesen megy, nagyon gyorsan elfáradok. Elkezdett dagadni a lábfejem, bokám. Most viszonylag jól alszom, remélem, ez így is marad. :) Hát és derékfájás nincs, keményedés csak akkor ha túlhajtom magam vagy sokat hajolgatok.

Terhességi diabéteszem van, a cukrom rendben, de a 35. héttől heti két ctg és uh lesz, örülök, hogy akkor már nem kell az apró-cseprő dolgok miatt szaladgálnom. :)

2011. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt mintha én írtam volna:D Nekem is április 1 a céldátum, bár a dokim utalt rá hogy lehet hogy előbb ki kell csomagolni a cukor miatt, nekem sajnos diéta és inzulin ellenére sincs túlzottan rendben:S Te hol fogsz szülni? Bébicucc nekem még nincs kimosva (azzal nyugtatom magam hogy legalább friss lesz:D) és még csak most kezdem nézegetni, mi minden kell a kórházi táskába, úgy érzem már elégggé a körmömre van égve a dolog... és nagyon sok idő elmegy az alvással, az még nagyon jól megy hálistennek:)
2011. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én március 22-re vagyok kiírva. Most a héten láttam neki a babasarok berendezésének és lassan el is készülök vele. A ruhácskákat, ágyneműt kimostam kivasaltam. Kórházi csomag nagyjából menetkész, még pár dolog hiányzik belőle. A férjemmel épp ma fektettünk egy plüss tehenet a kiságyba, gondosan betakargattuk. Jó így a finisben lenni, mostmár egész kézzelfogható közelségben van hogy tényleg 3-an legyünk!
2011. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Március 21-re vagyok kiírva. Kórházi csomagok készen állnak. Hétfőn be kell feküdnöm, úgyhogy mindennel el kellett már készülnünk. Ma befejeztem végre a vasalást is.

Egy kicsit vizesedek, és sokat keményedek, de amúgy elvagyok. Délután le kell dőlnöm mindennap 1-2 órára, mert állva tudnék aludni. Már alig várom a végét.

2011. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Sziasztok,

Én is március 31.re vagyok kiírva,de nagyon nehezen viselem.Aludni már rég nem tudok,ha a bal oldalamon fekszek,elzsibbad a lábam,fenekem,ha a jobb oldalamra fordulok,akkor meg a bébibogyó rugdos.Arról nem is beszélve,hogy minden fordulásnál felkelek,mert hát ugye az sem megy hipp-hopp.:)De hát most is fenn vagyok már 4-től.

A derekam,hátam is fáj már legalább a 21.héttől,a magnéziumot is azóta szedem intenzíven a keményedés miatt.Állni alig bírok,a menésről nem is beszélve,pedig előtte duracel nyuszi voltam:))

Tényleg rendkívül türelmetlen és nyűgös vagyok már.

A kórházi motyóm már össze van készítve,csak apróságok hiányoznak belőle...ja és még előttem áll egy maratoni vasalás.Azt valahogy ülve kellene kiviteleznem:))

Én Miskolcon szülök és ti?

2011. febr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. :)


Az ÁEK-ben szülök. Nálunk egyelőre nincs szó az előbb jövetelről, remélem is, mert apa még két hétig külföldön van. Bár, Gömbivel megbeszélte apa, hogy őt mindenképpen meg kell várnia. :D

2011. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az én babám április 8ra van kiírva és nekem a cédátumom, az 04.04.! Nálunk ez olyan "családi hagyomány"! én 06.06.,tesóm 10.10.....

Én is észre vettem,hogy nagyon fáradékony vagyok!!!

A terhesség alatt mennyit híztatok?

A baba ruhákat már én is kiválogattam,de még nem mostam,félek,hogy akkor márciusban bele őrülnék az unalomba!

De jövő héten úgyis neki állok!:-)


Boldog babavárást mindenkinek!

2011. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!"Jó" olvasni, hogy nemcsak én kínlódok.Ma kezdtem a 35.hetet, keményedés nincs,aludni 2 hónapja nem alszom, a hasam 105 cm köldöknél, most már kezd elegem lenni...

Hízni 8-9 kg híztam eddig (múlt héten döglött meg a mérlegem :)))ezért nem tudom pontosan.

Összepakolva nekem még nincs, a babaszoba, ruhácskák készen.

Csak jöjjön a tavasz, meg a babák.Én is márc.31-re vagyok kiírva-a szülinapom 29-én lesz.Szülinapi ajándék!:)))

2011. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, kis felmérés, kérdező, bocs, hogy belepofátlankodok.Kinek fiú, kinek lány?Hanyadik gyerkőc?

Nekem második-4 éves Anna lányom után, most Antal nevű kisfiú jön.

2011. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!