Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 6 napos vagyok uh...

5 hét 6 napos vagyok uh szerint, már dobogott a szive CRL 1.23 mm. Ez jó méret? Nem kicsi? Nektek mekkora volt ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

2009. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak az átlagos méretek. Ha a doki mindent rendben talált ne aggódj! Sok doki 7-8 hetes kornál előbb nem is nagyon szokott CRL-t mérni, csak petezsákátmérőt. Ilyenkor annyi a lényeg, hogy legyen szívműködés, pár tized miliméternyi eltérésnek nincs semmi jelentősége.

2009. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Amúgy nem értem sokan írjátok ezt..ilyenkor nem is Crl.t szoktak még írni az Uh papírra hanem petezsák és benne a szikhólyag Pl : 10*6*15 mm. Nekem pl: ez volt 5.5 naposan.És teljesen jó!
2009. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! 2. válaszolóval egyet értek!!!
2009. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a korházban voltam uh-n, hanem a dokimnál, ő nézett meg és amit kaptam képet azon vannak rajta az adatok. CRL 1.23 mm YS 4.01 mm. Petezsákot is néztük azt hiszem 17 mm mondott, de az nincs a papíron.
2009. febr. 13. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:

szia. en akkor voltam eloszor dokinal, miutan betoltottem az 5.ik hetet, akkor allapitotta meg a terhessegem,tuneteim akkor meg nem voltak, csak a teszt volt pozitiv.az elso UH 6+5 volt, akkor a CRL 8mm volt, de ne aggodja, a babak naprol napra nonek .es 1 het alatt bizony soka minden valtozik.ha a doki mindent rendben talat, akkor megnyugodhatsz.

udv.13+3 hetes km

2009. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már voltam kórházi uh-n, 6 hét 1 naposan és 6 mm volt:) Most a dokim gépe volt gyengébb minőségű és rosszul mérte, vagy tényleg ennyit nőtt? 5 nap alatt 5 mm az nem sok egy kicsit? Nem baj ha sok, de ugye így hogy szépen nől azért kevesebb az esély hogy elhal?
2009. febr. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!