Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az, aki a Budapesten lévő...

Ki az, aki a Budapesten lévő Baross utcában volt magzatvíz vizsgálaton, és mostanában kéne visszamenni az eredményért, vagy mostanában volt?

Figyelt kérdés
Azt mondták, ha nem telefonálnak a vizsgálat után két héttel, akkor nincs semmi gond. És a vizsgálathoz képest egy hónap múlva menjek vissza az eredményért. Jövő hét hétfőn kéne visszamennem, de el kell utaznom. Egész héten próbáltam őket elérni telefonon, de nehezebb velük beszélni, mint az elnökkel. Tényleg minden rendben van, ha nem hívtak vissza? És gáz, hogy hétfőn nem tudok menni az időpontomra, és nem tudtam lemondani, mert senki nem vette fel egész héten?
2011. febr. 18. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem hívtak vissza, minden okés:-))

Nekem is így volt.

Amikor visszamentem az eredméynért, elmondta a genetikus, hogy negatív, megmondta baba nemét (kértük) és csináltak egy UH-ot

Ha nem mész hétfőn, senki nem foga észrevenni, olyan futószalagos az egész. Majd mész rá egy hétre,

2011. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!