Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyakori haskeményedés mit...

A gyakori haskeményedés mit jelent? A 36. hétben vagyok de nincsenek még erös fájások! Ez nem szülés!

Figyelt kérdés
10-20 percenként megkeményedik de nem fáj semmim!
2011. febr. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem úgy kezdődött a szülésem, h keményedtem 5 percenként kb 1 percig tartott. kórház, majd baba (18 óra múlva) szerencsére egyáltalán nem voltak fájásaim csak végig keményedtem.
2011. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak? már 1 hete ez van 10 percenként keményedek néha nyilal a méhem és ennyi!
2011. febr. 18. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt ülök a gépnél,és időközönként nekem is keményedik a hasam,és fáj,olyankor alig kapok levegőt.A fájdalom elenyésző,alig veszem észre,olyan mensiszerű görcsölés.Én is 36 hetes vagyok.

Akkor ez most baj?

Ez tart nekem már egy ideje,pár hete!Nem tulajdonítok neki jelentőséget,azt mondták ez természetes ilyenkor.

Szerintetek is?

2011. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 32. hét óta ez van. Dokim mondta, hogy nyugodtan emeljem a magneb6-ot napi 3x2-re. Megtörtént. Most is napi szinten keményedek. 10 keményedés egy nap kb 5 percig normális, ha ennél több és erősebb, akkor az már a szülést kezdetét is jelezheti, ettől függetlenül még nem biztos, hogy be is indul.

Ha bizonytalan vagy, kérdezd meg a dokidat inkább, nehogy baj legyen.

35+4 hkm

2011. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta a doki hogy a 35.héttöl már ne szedjem a magnéziumot!
2011. febr. 19. 15:37
 6/8 tercsy válasza:
Szia kismama!Ez nem a szülést jelenti:)!!A Keményedések normális dolog főleg a 36.héten.Magyarán méh összehúzódások,ami terhesség előtt is meg van a nőnek!Amikor már fájások is követik,de nem erősödik azt pedig jóslófájásoknak hivjuk,de még akkor se jönn világra a baba:)Szedjél magneB6-ot rendszeresen és pihenjél sokat,én ezt tapasztalatból irom neked én most szültem meg a 2.kislányomat és nekem is voltt keményedésem,sőt jóslófájásom is.
2011. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Semmi ok az izgalomra, én is 2 terhességen vagyok túl, most várom a 3.-at. Nekem is végig keményedett a hasam 36 héttől és a fiamat időre szültem a lányomat 4 nappal túl is hordtam. :) Az elsőnél úgy mentem be a kórházba, hogy komoly 5 perces fájásaim vannak, a szülésznő meg közölte az NST alapján, hogy nyugi ezek még csak jóslófájások :) 10 -eskálán 1 es.
2011. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy napi 10 keményedés még jó, az felett már nem. És ha szabályos időnként jönnek, és eltartanak legalább 30-40 mp-ig, akkor már szülés lehet. A te esetedben elképzelhetőnek tartom, hogy beindul, de nem biztos. De ne félj, a 36. héten márt nem lesz koraszülött, én is akkor szültem a lányomat 3050 g lett.
2011. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!