Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok. Azt...

34 hetes terhes vagyok. Azt hallottam, hogy a legjobb betét szülés utánra a tenna lady. Nagyon drágának tartom. Hozzá lehet jutni valahogy termék mintához? Nem akarok egész csomagot venni, mi van, ha nem lesz olyan erős vérzésem a szülés után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell Tena Lady- elég kommersz változat -

olyat vegyél ami szárnyas.


termék minta miatt a magyarországi forgalmazóhoz fordulhatsz hátha van.


patikában vettem 10 db-ot elég volt én nem vennék kommerszet mert úgyse kp-ra veszem hanem eü pénztár fedezetre.


Szerintem bevált most is azt veszek majd.


Ha nem lesz erős már használhatsz éjszakai betétet is. de ez az első pár napban nem áll...

2011. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én megvetettem a férjemmel, mert sos császár volt...de elég lett volna egy jó kis erős betét is, nem ilyen drága. talán ha kettőt használtam el. szerintem vegyetek egy jó betétet, aztán ha kevésnek találod, mégmindig vehettek Tenát, a betét meg úgyis kellesz majd a gyengébb napokra a vérzés vége felé.
2011. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok termékmintáról. Nekem anno a nagyitól volt, neki receptre írják fel... :)

Szerintem az első pár napban (legalábbis nekem így volt) nagyon erős volt a vérzésem, utána elég lett volna éjszakai betét, de kényelmesebb volt a tena lady. Meg több méret is van belőle.

2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a szülés előtti hetekben a Müllerbe (aki esetleg nem ismeri, olyan mint a Drogerie Markt vagy a Rossmann) mentem be vásárolni. Ott volt a Tennán kívül mindenféle márkájú óriásbetét, amik jóval olcsóbbak voltak, azokból választottam. Szerintem a kevésbé neves márka ugyanolyan jó volt. Kb. a harmadik naptól pedig már elég volt az erős vérzésre ajánlott hagyományos szárnyasbetét is.

Amikor viszont az első babám született, akkor úgy indult a szülésem, hogy már a vajúdást megelőzően több órával elkezdett szivárogni a magzatvíz és emiatt nagyon sok vastag betétet használtam el, mire a babóm megszületett. Akkor a korház biztosította nekem a betétet, mert nekik a szülészeten volt extra vastag, extra nagy méret erre a célra. Nem tudom ilyen esetben más korházban is adnak-e, vagy jobb ha van egy plusz csomag a tatyóban.

2011. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is innen rendeltem

[link]


kaptam 2 db tisztaságit és 2db egészségügyi betétet :)

Kb 2-3 hét amíg kiküldik

2011. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat. Megnézem a müllerben és kértem termék mintát.
2011. márc. 2. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

Mennyibe kerül a Tena?

2011. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2000 ft körül van.
2011. márc. 2. 21:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes megkérdezni a kórház gyógyszertárában. Ahol én szültem (Bajcsy), ott adtak darabra Tenát. Így vehetsz akár 1 db-ot is és nem kell kifizetni feleslegesen az egész csomagot.

2011. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!