Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen elkezdtem verezni...

5 hetesen elkezdtem verezni (piros), van olyan koztunk aki igy jart, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Voltam az ugyeleten azt mondtak szedejm a duphastont 3x1, es Nos-spa-t, na es nem szabad felkeni, pihenni kell, de egyebet nem tudnak mondani, hogy megmarad-e, majd eldol.Engen az idegesit, hogy piros ver jott, nagyon felek, mar volt egy missed ab-om.
2011. febr. 18. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
en 5 hetesen veteltem el, de nekem gorcseim es nagyon eros verzesem volt.Elmentem a dokihoz es az ultrahangon meg ott latta a babat. De utana sajnos el is veteltem. Nem kellett muszeresen befejezni.
2011. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen voltam így,nagyon megijedtem,azonnal rohantunk a kórházba

a baba megmaradt,két hét múlva születik.Remélem a tied is megmarad,szurkolok neked.

2011. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én 12-13 hetes voltam, mikor piros vér jött szerencsére a kicsi megmaradt már lassan 4 hónapos lesz.

Szedd a gyógyszert és pihenj!

Jó egészséget!

2011. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is elment. :( 5 hetesen szintén.Persze ez nem azt jelenti, hogy nálad bármi baj lenne, de jobb ha bemész a kórházba.

Nálam 2 nap barnázás után erősödött be a vérzés, de nagyon rosszul voltam. A wc-ről is alig tudtam leszállni, a betét 10 perc alatt teljesen megtelt és hánytam is. Ez pár óráig tartott, aztán enyhült a vérzés. A kórházban az orvos egy bunkó paraszt volt, már a barnázásnál bementünk, de tahó módon kiröhögött. Mikor már elmúlt a dolog elmentem másik dokihoz, nem kellett műteni, magától kitisztult.

2011. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2-ik es 3-ik valaszolo ti milyen gyogyszert szedtetek?, ottthon voltatok vagy korhazban?
2011. febr. 18. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is véreztem kb 5-6 hetesen.Pirosat!De mivel szoptattam mellette a nagyobbat,így semmilyen gyógyszert nem kaptam.Pihenni nem tudtam az akkor 16 hós fiam mellett,de megmaradt a baba.Most 8 hós.Drukkolok neked!
2011. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadik vagyok én utrogestán hüvelykapszulát kaptam és otthon voltam ott feküdtem.

2011. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok,én nem kaptam gyógyszert és nem is kellett a kórházban maradnom,de szigorú pihenés volt a 12.hétig.
2011. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is 5-6 hetesen elkezdtem vérezni, nagyon megijedtem mert előtte 2 hónappal is igy jártam napra pontosan és akkor elment a baba. De aznap dokinál voltam és már akkor irt ki Duphastont. Bevettem és 2 óra múlva kezdtem el vérezni, másnap már átváltott barnába, utána még jópárszor barnáztam, de most itt van és 8 hós. Minden jót neked! :-)
2011. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A sógornőm is így járt. Azt mondta neki a doki, hogy türelem... Most 14. hetes.
2011. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!