Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen elkezdtem verezni...

5 hetesen elkezdtem verezni (piros), van olyan koztunk aki igy jart, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Voltam az ugyeleten azt mondtak szedejm a duphastont 3x1, es Nos-spa-t, na es nem szabad felkeni, pihenni kell, de egyebet nem tudnak mondani, hogy megmarad-e, majd eldol.Engen az idegesit, hogy piros ver jott, nagyon felek, mar volt egy missed ab-om.
2011. febr. 18. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, mint te. Tegnap voltam orvosnál, mert el kezdtem vérezni. UH-án ráadásul csak peteszákot látott, pedig ma vagyok 6 hetes. Utrogestánt kell szednem, 3x2-t, és pihennem kell. 1 hét múlva kontroll, és kiderül, hogy mi lesz. 50%-ot mondott. Tavaly júliusban már volt egy vetélésem, az is így kezdődött. Őt már nem szeretném elveszíteni.


Drukkolok neked is!!

2011. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

NAgyon szepen koszonom a valaszokat!Pihenek, fel sem kelek az agybol, szedem a gyogyszereket,azota nem vereztem, de elegge gorcsol a hasam,olyan mindjart megjon erzesem van, de remelem minden jo lesz, en hetfon kell vissza menjek!

Kedves utolso csak vigyazz rank valaki, hogy minden rendeben legyen!

2011. febr. 19. 14:37
 13/15 anonim ***** válasza:

ha voltál dokinál,szeded a gyógyszert, pihensz, akkor jó eséllyel megmarad a baba.


Én 2x vetéltem a 7. héten. Nem voltak görcseim,picik sem...

másodjára 7+3 hetes voltam,amikor barnás pecsételő vérzéssel elmentem a helyi dokihoz. megvizsgált,azt mondta,hogy "ilyen korai terhességnél előfordul" nem írt ki semmit terhesség megtartásra, egyedül vasat írt. 2 kihordott terhességem volt előtte és egyszer sem volt hasonló sem. Még az nap elment a baba. Azt az emlék képet soha nem fogom elfelejteni... ugyan azt láttam,mint az uh-képen ....


Jó esélyed van,hogy megmaradjon a baba!! Pihenj, szedd a gyógyszereket és próbálj meg nem idegeskedni!!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!


Üdv: 2 gyermekes 10+4 hkm

2011. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14:09es vagyok. remélem is vigyáz ránk valaki. Nem értem miért velünk fordul elő az ilyesmi, másokból meg potyog a bébi. Nem sajnálom tőlük, de olyan rossz érzés ilyenkor...


Majd írd meg mit mondott a doki. Szorítok magunknak!!

2011. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát halljátok! én is elég "görény" dolognak tartom,hogy egyesekből csak úgy potyog a nem kívánt gyermek,másoknak meg úgy kell megküzdeni érte... akkor se biztos,hogy sikerül...

Egyesek eldobják a kicsit,meg elássák... mások meg....

Remélem akik ilyen kegyetlenek,azok megkapják érte a jussukat!


Üdv: a 2 gyermekes 10+6 hetes ANYUKA!!

2011. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!