Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen szúrkálás, alhasi...

31 hetesen szúrkálás, alhasi görcs (mintha rugdosná a méhszájam), főleg ha a baba nagyon mozog derék, hát fájás normális?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megijedtem ennyire erős még nem volt:(
2011. febr. 20. 22:03
 2/6 anonim ***** válasza:
szioka!teljesen normális amiket leirtál hisz készülődik a szervezeted a szülésre!addig amég nem elviselhetetlenek a görcsök vagy nem vérzel ne aggodj!de azért vigyázz magatokra!
2011. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, most kicsit megnyugodtam,így késő este ráadásul,nem nagyon tudtam mit csinálni
2011. febr. 20. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak semmi pánik!Ilyen még sokszor előfordul a szülésig.Nekem is voltak és vannak néha görcsölések és néha már azt hiszem ez a vég...

Én amúgy is derék fájós vagyok és kb 30-31 hét körül jelentkezett nálam borzasztó erős derék fájás,ami 2 hét múlva megszűnt,most már csak néha sajog.Ne aggódj,ezek teljesen normális dolgok.


37+3 hkm

2011. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetes vagyok a 3. babánkkal. Tegnap este én is azt hittem, hogy ki akar ugrani a hasamból. Ijesztően nagyokat és furán mozdult. Ma reggel mikor felébredtem és megláttam a havazást ,az nekem megmagyarázott mindent. Szerintem megérzik ezeket az idő változásokat.

2011. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam már beszéltem a védőnőmmel is, ő is megnyugtatott, azt mondta ilyenkor vegyek be magnéziumot és kálciumot.
2011. febr. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!