Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után, ha kivárom az...

Vetélés után, ha kivárom az orvosilag indokolt 3 hónapot, mi arra úgymond a "biztosíték", hogy minden rendben lesz? Szerintem semmi, úgy szeretnék pozitív történetekről olvasni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ahogy írtad semmi, de pont ahogy avalki az elsö probálkozásra teherbe esik, pont úgy van valakinek a vetélés után 3 hónappal pont össze is jön.


Nekem egy osztálytársam (egyetem) aki terhes volt aztán elvatélt 3 hónaposan, közben jött a nyáriszünet kivárták a 3 hónapot és egyböl terhes lett. Mikor már az 6ik hónapban volt viccelt egyszer hogy tök gáz a többiek azt gondolják hogy ö már több mint egy éve terhes.

2009. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

biztositek szerintem soha sincs. Esetleg kockazatok merseklese... nekem 9 hetes terhessegem vegzodott missed ab-val. Utana a 3. menstruacio mar nem jott meg, jelenleg 16 hetes terhes vagyok, bizok benne, hogy nyaron mar olbe tartom a kisbabamat.minden jot!

2009. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Jún10 vetélés, szept25 utolsó menzi, most 20hetes a manókám, júl2re az ölemben lesz, egészséges, nagyon eleven kisfiú:) néha kilakoltatnám olyan rossz odabent, szóval már most félek, mikor kint lesz mennyire kell mellé veszélyességi pótlék:)

De az tény, semmire sincs biztosíték, nekem így jött össze, remélem neked is jól sikerül majd...

2009. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt elhalt terhességem , és most 6 hetes terhes vagyok megint:) Kivártuk az 1 hónapot és elsőre összejött. Már voltam dokinál, szívhang is volt már, de még nem tudtam megnyugodni, minden nap eszembe jut, és állandóan a melleim tapizgatom, hogy fájnak-e feszülnek-e:)
2009. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áprilisban elvetéltem megműtöttek. Mondták, hogy minimum 3 hónapot várjunk. Úgy elszámoltam magam, hogy már harmadszor nem is jött meg. Most vagyok a 37. hétben.
2009. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk júliusban volt missed ab.Kivártuk a 3 hónapot.Elsőre nem,de a köv hónapban már összejött a dolog.Most már 14-ik hétben járunk.
2009. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!