Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretnem kerdezni hogy a...

Renata julia kérdése:

Azt szeretnem kerdezni hogy a terhesseg 28heteben normalis e ha egy faraszto setalas vagy munka utan megfajdul a hasunk? Es azt szeretnem tudni hogy a suru feher folyas okozhat e bonyodalmat a terhessegben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem gyakran volt ilyen mert ahogy növekszik a baba, egyre fárasztóbb, terhelőbb a szervezetnek, pihenj sokat, és ha götcsölve fájna, jobb elmenni a dokihoz.


Egyébként Magne B6-ot szedhetsz rá, nagyon jót tesz, nekem sokat segített ilyen problémáknál.


A folyással kapcsolatban nem tudok sajnos segíteni, arról a dokit kéne kérdezni de nekem annyit mndott én dokim anno, hogy amíg nem színes nem büdös, nincs gond!


Jó babavárást!

2011. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Nekem kb. a 20-30. hétig megterhelő volt nagyon a séta, utána szurkált a hasam. Én Magnesii Citricit szedtem, mert abból nem kell annyi, mint a Magne B6-ból. Nekem szinte az egész terhesség alatt volt folyásom, de többször is kitenyésztették és nem volt benne baci szerencsére. Azt mondta a doki, hogy ebben sem egyformák a kismamák, van akinél nem jelentkezik, van akinél meg bőségesen. Én azért csináltatnék tenyésztést, hogy sima terhességi folyásról, vagy másról van e szó.
2011. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!