Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnapi UH vizsgálaton a...

A tegnapi UH vizsgálaton a BPD: 75 mm a TT: 81 mm az FL: 50 mm Mit Ezek még elfogadható adatok? A 27 hét 4 nap helyett 29 hét 3 naposnak felelek meg.

Figyelt kérdés
Jelenleg 27 hetes 4 napos kismama vagyok.Kicsit aggódom a vízfejűség miatt, de lehet csak nagy babám lesz? A 24hetes 4D UH adataim is nagyobbak lettek. Ott a BPD: akkor 6,6 cm HC 23,3 cm TTD: 6,77 AC: 20 cm FL: 4,46 cm A BPD szerint már akkor is 26 hetesnek írt a gép. Remélem aggódásom feleslegesnek bizonyul.Köszi a válaszokat!
2009. febr. 14. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos minden oké, nincs baj a babával,mert akkor szóltak volna UH-n.

Amúgy az én kisfiam is mindig 3héttel nagyobbnak mérték... Doki akooriban azt mondta, azért, mert fiú és a fiúk általában nagyobbak. Na, amikor megszületett, kiderült, hogy tényleg nagy baba:) 59 centi volt:) ennek már 11 hónapja és 1 napja:)

2009. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem meg mindig kisebb. Már ott tartunk, hogy majdnem 3-4 héttel. Feb.10.-re voltam kiírva.:-/ Azt mondta a doki, hogy ha március elején születik még az se lesz késő. Amúgy szerinte teljesen rendben van a baba csak nem akkor fogant amikor gondolák. Ami nem meglepő mert rendszertelenül menstruáltam 2-3 havonta. Csak azt nem értem, hogy az elején miért "csak" 1-2 héttel volt kisebb kb.a 25 héttől meg 3-4 héttel. Akkor most mi az igazság?! Az zavar a legjobban, hogy akkor ezek szerint az összes vizsgálatot (AFP,kombinált teszt) rosszkor csinálták? Akkor, hogy higgyek neki?

Különben a vízfejűségtől ne félj mert nem a feje nő meg tőle hanem az agykamrák tágulnak.

2009. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!