Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmúlt 2-3 nap, nagyon...

Az elmúlt 2-3 nap, nagyon stresszes, álmatlan és sírós volt számomra. Ma délutánra nagyon fájni kezdett az alhasam és erős szédülés, émelygés fogott el. Lehet összefüggés, árthattam a babámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, ugyanis nem görcsöléses fájdalom, hanem olyan, mintha megrúgtak volna, fogott el. Lehajolni is alig tudok. Azóta próbálok nem csinálni sok sok mindent, nagyokat sóhajtok az émelygés ellen.

Árthattam neki? Van összefüggés vagy ez csak a tünetek egyszerre felerősödése?

15 hetes vagyok.


2011. febr. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A stressz nagyon sokféle képen kijöhet az ember lányán... főleg,ha babát vár... és én úgy gondolom,hogy ezek bizony a stressznek tudhatók be. Próbálj kiutat találni ebből,ha megoldható az a probléma amin agyalsz,akkor próbáld megoldani,ha nem rajtad áll,akkor próbálj lenyugodni. És keress fel nőgyógyászt,hogy ellenőrizze minden rendben van e a babával-ezt a saját megnyugtatásodra!

Ha rövidebb ideig vagy stressz helyzetbe,az nem árt a babának.

Én a 2. terhességem vége fele (2-3 hónapon keresztül) igen sokáig voltam olyan helyzetnek kitéve,ami nem tett jót az ideg rendszeremnek, a babánk mégis egészségesen született. Nem tudom,hogy volt e köze a huzamosabb stresszes helyzetnek hozzá,de kicsivel kisebb súllyal született,mint az első gyermekünk.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igyekszem.
2011. febr. 22. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a stressz miatt van.

Hosszú távon a stressz nem tesz jót egyikőtöknek sem.


Ha tudsz, próbálj meg pihenni, feküdni, és tereld el a gondolataidat!

űÉn hála istennek, nagyon kiegyensúlyozott tudtam lenni a terhességem alatt, pár napot leszámítva, és a baba egészséges, nagyon kiegyensúlyozott lett :)

(én 6 hetesen vérezni kezdtem, ettől nagyon megijedtem, aggódtam és stresszeltem magam, majd minden rendbejött, de a 20. héten újra vérezgettem, megint aggódhattam. Meg az anyósommal nagyon-nagyon összevesztem olyan 28-30 hetesen. Mégsem lett baja a babámnak)


Boldog babavárást!

2011. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!