Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Mi lehet...

22 hetes vagyok. Mi lehet idönként ez a szúró fájás a jobb felén a hasamnak egész lent? Akkorákat bele szok szúrni, van ugy, hogy ha orrot fújok, vagy köhögök, de van, hogy ha csak megmozdulok már szúr is.

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a 17. héttől kezdődött ugyanez. annyira megijedtem, hogy be akartam menni a kórházba.. Vagy 1 órát mászkáltam éjjel a lakásban. Aztán pár óra múlva elmúlt.. aztán megint fájt nagyon. most a 19. héten néha fáj, néha nem. Én arra gondoltam, hogy nyom valamit a baba talán. Sőt van amikor pisilésnél is nagyon fáj. Ne izgulj, de ha mégis, kérdezd meg a dokit. Üdv
2009. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 20hetes vagyok,nálam is van ilyen.

sztem ahogy nő a méh- az okozza ezt a nyilalást

2009. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem úgyanez van, de bal oldalon. Olyan, mintha be lenne gyulladva a petefészkem, de semmi bajom... Mondjuk nekem valószínűleg a veseköveim miatt van, mostanában nagyon beindult a termelődés, és ürülés. Az elmúlt 2 hétben a 3. jött ki, és nem is túl picik....

Ha nagyon aggaszt, kérdezd meg a dokid. inkább kérdezz feleslegesen, minthogy baj legyen.

2009. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!