Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és rákszűrésen voltam 2 napja. Azóta enyhén vérzek! Ez meddig normális?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán normális? Válaszoljatok legyetek szívesek!
2011. febr. 24. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A vérzés nem normális semmilyen esetben sem.

Én már az ügyeleten dekkolnék..

16 hetes kismama

2011. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A vérzés sosem normális.Mindenképp menj orvoshoz.Egyébként a rákszűréshez nem szabad,hogy köze legyen a vérzésnek.
2011. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan menj ugyeletre! A szures soran a mehedet vizsgalta a doki, ezzel vetelest idezhet elo! Sokan voltak mar igy ismerettsegi koromben.

Szoritok neked!

2011. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatal terhességnél nemigen szoktak rákszűrést csinálni, legalábbis az én dokim csak a 12 hét után csinálta meg. Figyelmeztetett, hogy enyhe vérzésre számíthatok. De ez tényleg nagyon enyhe vérzés volt, ami a méhszáj felsértése miatt volt. Ha már 2 napja vérzel az nem hinném, hogy normális, de tiszta szívből drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2011. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az én dokim sem csinál ilyen korán rákszűrést...:O

nézzen meg orvos mindenképp!!!

2011. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a hüvelyben is vérbőség van lehet onnan vérezgetsz én rákszűrés nélkül is vérezgettem, de nem a méhemből.

Ha nyugtalan vagy menj be az ügyeletre, de sok mindent nem tudnak tenni, ha baj van, de ha nincs megnyugtatnak.

2011. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen korai terhességben nem nagyon csinálnak rákszűrést. Nekem legalábbis egyik babánál (3) sem csináltak, inkább később a 20.hét táján.

A vérzés nem normális, remélem már voltál dokinál vagy ügyeleten.


Az egyik válaszoló milyen "jól" tudja, mert rákszűréskor nem a méhet vizsgálják, hanem a méhszájat, onnan veszik le a kenetet. Ha rákszűréskor felnyúlnának a méhedbe, azt piszkosul nem élveznéd!

2011. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 hetesen csinált rákszűrést,egyszerűen csak azért, mert éppen "arra" járt! Én három napig véreztem utánna! Következő héten néztek uh-on, és jól van a babám, úgyhogy nyugodj, ez ilyenkor normális! Az orvos úgyis tudja mit csinál!
2011. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugy latszik tevedtem... a mehszajat vizsgaljak.


A "jol" vaaszolo voltam.

Remelem jol vagy.

2011. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 hetesen csinálta a doki a rákszűrést,amikor megállapította a terhességet.Semmi vérzés nem volt.
2011. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!