Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok...

10 hetes kismama vagyok voltam rákszűrésen amitől elkezdtem erősen vérezni két nap után már csak barnázok a doki azt mondta normális. Tényleg normális? És meddig az?

Figyelt kérdés
Kicsit parázok miatta.
2008. okt. 3. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát fura, nekem ilyen sose volt, szóval szerintem nem normális.

De amíg nem vérzel, nincsenek görcseid, addig ne aggódj.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Mikor nekem vették le a rákszűrést 11 hetes voltam, én is barnáztam 2 napig,nekem is azt mondta a doki h előfordul sokmindenkinél. Ne erölködj, nyugi de főleg ne stresszelj az a babának árt.

Biztos minden rendben a babód tudja hogy kell neked!!! :)


Boldog babavárárst

23 hetes kismama


ui: ha nem múlik azért szólj ismét a dokinak

2008. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én majdnem minden vizsgálat után vérzek, még akkor is ha "csak" a méhszájamat vizsgálja a doki.Először nagyon megijedtem, azóta minden vizsgálat után napokig pihenek a biztonság kedvéért!Szerintem a nyálkahártyánk érzékenyebb az átlagnál, nekem pl. az orrom is napi szinten vérzik! Nyugalom, bár én is idegeskednék ám!

Boldog babavárást!:-)

29 hetes kismama

2008. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan igaza van a dokidnak, de jól tennéd, ha most hétvégén sokat feküdnél, kerüld a szexet, mert az egy újabb erőfeszítés...és meglátod hétfőre elmúlik.

Ha nem múlna el, esetleg görcseid vannak, akkor menj be egy ambulanciára és ott megnézik uh-n.

2008. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is véreztem rákszűrés után 2 napig, de előtte szólt is a doki, hogy ne ijedjek majd meg.

Ne izgulj, minden jót, 30 hetes kismami

2008. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!