Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes menni Bababörzére? Ha...

Érdemes menni Bababörzére? Ha jól tudom tavasszal lesz, a Hungexpon?

Figyelt kérdés
Nem voltam még soha,vannak új ruhák is gondolom.Bútorok,babakocsik,fürdőkád ....ilyesmik is vannak???
2011. febr. 25. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
én még nem voltam, de bátyámék igen, hatezer csomaggal mentek haza. Nagyon tetszett nekik, és csomó dolgot fillérekért hoztak el:)
2011. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan tudja valaki mikor lesz???Nem találom neten..:(
2011. febr. 25. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenét ott vettem meg a kislányomnak. szuper jó. én kecskeméti vagyok, nem tudom a pestit
2011. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

[link]

2011. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hajdúböszörményben, vagy Debrecenben nem tudjátok mikor lesz bababörze?
2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk először. Egy rakás mindent vettünk tényleg nagyon jó áron. (vadonatúj disney bodyk 300-400 Ft-ért, majdnem újak, hibátlan állapotban 200 Ft-ért, gyönyörű rugik 800 Ft-ért, Fischer Price bébijátékok is párszáz Ft-ért stb.)

Mosonmagyaróváron 2-3 havonta van.

2011. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja.. és persze minden van, ami egy gyereknek kellhet. Még bébikaja és bontatlan pelus is.
2011. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!