Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten járok. Mi a legjobb...

30. héten járok. Mi a legjobb megoldás székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
Kérlek ajánljatok vmit,a sok mozgás,zöldség,gyümölcs kivételével,mert ezeket már mindenhol olvastam.Amiket szednem kell:1szem elevit kétnaponta,napi 3 magnézium(2napja még csak),jodid200(hypotireozis miatt).
2008. febr. 2. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És nem kellene ezeket kiprobálnod ha már olvastad őket??Hosszútávon kifizetődőbb mint bármi.Levolack lekvár.Azt eheted.De csak mértékkel.Gyógyszertárban kapható.
2008. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat,lehet,hogy rosszul fogalmaztam,nem csak olvastam,próbáltam is mindegyiket!Azért köszönöm a választ.
2008. febr. 2. 12:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a házi szilvalekvár reggel éhgyomorra egy evőkanállal "csodákat" művel... Boldog babavárást!
2008. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kamillateát szokták a védőnők ajánlani!
2008. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémával szenvedek,én most a Tamarin lekvárt kezdem el enni,mivel semmi sem segitett,lehet állapotos kismamáknak enni.
2008. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is kamillatea,vagy a patikában lehet kapni olyan székletlazítót,amit kismamák is nyugodtan használhatnak(duphalac)vagy pedig a glicerines végbélkúp.Nekem ezeket ajánlották,mert eggyáltalán nem szabad erőlködnöm(lepény végett)és nekem ezek beválltak.. 21hetes kismama
2008. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kamillatea teljesen bevált.
2008. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Házi szilvalekvár, aszalt szilva. Egyél teljes kiőrlésű pékárut, sok zöldséget, gyümölcsöt. Banánt ne. Sőt, ha nagy a baj a gyümölcsre igyál folyadékot.
2008. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az első válaszadó is ezt akarta írni, de szerintem a Laevolac székletlazító nagyon jó.
2008. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én reggelente megettem egy activiát magába. Nem ettem hozzá semmit! A 3. naptól már többet semmi gondom nem volt! Nekem is ugy ajánlották. Próbálld ki! 27 hetes kismama
2008. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!