Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák! Nektek is...

Ikres kismamák! Nektek is nagy a hasatok 16 hetesen? Vagy aki ikreket várt, annak nagy volt? Kb olyan hat hónapos kinézetem van?

Figyelt kérdés
Sajna képet nem tudok felrakni.De lemértem 90 cm az haskörfogatom. Olyan 72-ről indultam. Ami rossz egy kicsit a dologban, hogy mindenki szörnyűlködik, hogy "úristen, már ekkora"?Olyan kellemetlen néha....ti is voltatok így?
2011. febr. 27. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, hogy válaszolok (nekem csak egy baba volt a pocimban). Akkora hasam volt már 16 hetesen, hogy én is kinéztem már öt-hat hónapos terhesnek simán, a végére meg már mindenki le merte fogadni, hogy ikrekkel vagyok terhes, tényleg iszonyat nagy volt a hasam. Szülés előtt egy hónapig bent kellett feküdnöm, volt ott egy ikerterhes kismama, egyforma nagy pocink volt...

Megértem, hogy kellemetlenül érintenek a megjegyzések, én is átéltem és nem volt valami jó. Mindig szabadkoznom kellett, hogy nem, csak egy kisfiunk lesz, na aztán akkor néztek nagyot!

A végén már annyira gáz volt, hogyha tök idegen valaki kérdezte, azt mondtam, hogy igen, ikrek lesznek:-)) és gyorsan leléptem, csak hogy elkerüljem a szörnyülködést. Így visszanézve már csak nevetek rajta, de akkor tényleg nem esett valami jól.

Volt egy eset: esküvőre mentünk, szépen felöltöztem, vettem egy szuper, csinos kismamaruhát, nagyon jól éreztem benne magam. Láttam, hogy az emberek megbámulnak, azt hittem, azért, hogy milyen csinos kismama vagyok, meg ilyenek, de visszanézve a képeket, inkább a hatalmas hasam miatt voltam látványosság, nem a "szépségem" fogta meg a tekinteteket. A képeken úgy nézek ki, mint egy tank, borzasztó...ráadásul vékony vagyok, csak a hasam nőtt, úgyhogy elég bénán néztem ki tényleg:-)

De nem baj, lényeg, hogy egészséges a kisfiam.

Utólag szerintem már te is fogsz tudni ezeken nevetni.

Jó babavárást, élvezd ki a kismamaság minden percét!

2011. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ikreket várok én is, 27 hetes terhes vagyok. Nekem is hatalmas a hasam. Nekem már van egy gyerekem, vele semmi nem látszott kb. 22. hétig. Most a 14. héten kezdtem el nőni, 16.-on már nagyon látszott, bár nem mértem. Most 110 centi a hasam! Pedig vékony alkat vagyok, a derékbőségem 65 körül volt mindig. Persze, hogy hatalmasra fogunk nőni. Nem beszélve a súlynövekedésről! Az elsővel 12 kilót híztam össz, most már megvan ennyi! Az UH-n volt egy ikres kismami, óriási hassal, és kiderült, hogy még csak 32 hetes! Én meg azt hittem, rögtön szülni fog. Csak mosolygott, hogy nem is tudom, mi vár még rám.

Az én környezetemben tudják, hogy két baba lesz, úgyhogy nem szólogatnak be, csak vigyorognak. A férjem meg van döbbenve. A kabátomat nem tudom behúzni, remélem, hamarosan itt a jó idő!

Minden jót, kitartást, hamarosan gurulunk!

2011. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok! Egy kicsit megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben,hogy szörnyülködnek rajtam, hogy hogy nézek ki. Mindenkinek jó babavárás kívánok.
2011. febr. 27. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tennél fel képet 27 hetes ikres kismami ??? olyan kivi lennék rá!
2011. febr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!