Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és anyukák! SOS. Ez...

Kismamák és anyukák! SOS. Ez csak terhesség jele vagy lehet más miatt is?

Figyelt kérdés

Fürdés közben feltűnt hogy az egyik mellbimbóm más lett, mintha pici fehér pöttyök lennének rajta. Egy erős nyomásra egy icipici csöpp folyadék jött a mellemből, kb színtelen vagy nagyon kicsit fehéres. És a másik mellemből szintén. Azt tudom, hogy terhesség alatt valakinél be szokott indulni a tej, de én ezt nem tudom... :(

Fogamzásgátlót szedek, de a mostani levél elején kihagytam egy szemet, akkor 72 órás tablettát vettem be. Most vagyok a levél végén. Nincs más tünetem, melleim sem feszülnek.

Mi lehet ez vagy mitől lehet?

Segítsetek kérlek :(


2011. nov. 8. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kora terhességben még nem szokott előtej csordogálni, viszont hormonprobléma okozhat ilyet.

Nézesd meg magad dokival.

2011. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ami lemaradt, a 72 órás tabletta teljesen felforgatja a hormonháztartást, szóval akár még amiatt is lehet, de ehhez nem értek...
2011. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomkodd a melled. Nem csak terhesség alatt jöhet a melledből folyadék, hormonprobléma esetén is. Ha időben bevetted a 72 órás tablettát akkor semmi gond nincsen.
2011. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok terhes, viszont ez a problémám nekem is!

Az ok: magas prolaktin szint! Van rá gyógyszer, de szólj róla dokinak...

2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen amikor hormongondjaim voltak, szintén a prolaktin hormon volt nagyon magas, ezért is estem nehezen teherbe, kaptam rá gyógyszert, rendbe is jött, és utána a gólya is bekopogott végre. Szerintem nem vagy terhes.
2011. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.

Akkor lehet, hogy most az esemény utáni kavart be, mert eddig nem volt ilyen problémám. De ha nem múlik el, akkor mindenképpen intézkedem :)

2011. nov. 9. 00:12
 7/7 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó válaszoló gratulálok a babához :)
2011. nov. 9. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!