Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátrahajló méhszájjal ki...

Hátrahajló méhszájjal ki mennyi idő alatt lett várandós? Tényleg nehezebb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi 13 hónapig próbálkoztunk... de nem biztos, hogy a hátrahajló méhem miatt volt nehezebb teherbe esnem. Nővéremnek is hátrahajló, és védekezés mellett esett teherbe az első fiával. Három fia van ma már, abból csak a középsőnél kellett ilyen sokat várniuk.

Sok sikert!

38 hetes kismama

2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi most várjuk a harmadik babánkat és mindhárman a 4. hónapban sikerültek, szóval nem volt nehéz.

Bár az igaz, hogy sokmindent meg is tettünk az ügy érdekében:))): gyertya, felpócolás, utána hasonalvás, 2 naponta összebújás...nem tudom, hogy ezek segítettek e, de nálunk bevált.

26 hetes km.

2011. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első kisbabánk a harmadik hónapban, a második az ötödikben fogant meg. Az akció után kb. 2 percig gyertyaállásban voltam, ez volt minden trükk, amit bevetettünk. Nincs okod az aggodalomra! Minden jót!
2011. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az ötödik hónapban sikerült.
2011. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában hosszabbb időt vesz igénybe, ez alól a tesómék biztosan kivételek, nálunk nászéjszakai baba lett :)))
2011. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Max a méhed hajlik hátra, nem a méhszájad.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, nekünk miután kiderült egy egyéb probléma, egyből sikerült a baba.

2011. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyből sikerült,nem befolyásol semmit,ez egy régen elterjedt téves nézet.
2011. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer elsőre. Másodszor duplán (ikrek). :-)
2011. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hátrahajló méhem van. Az első gyermekem váratlanul sikerült, megszakítással "védekeztünk".

A második kb. 4 hónapra. De már 35 fölött vagyok és hormonproblémáim voltak, amit homeopátiás szerekkel segítettek. Első homeopátiás hónapban sikerült. A többi próbálkozás volt. Nem hiszem, hogy méhfüggő volt, inkább utóbbi probléma. Annyit mindenképpen nem felejtettem el, hogy vagy hason érdemes szeretkezni vagy ahogy előttem szóló írta, utána hason elaludni.

2011. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első babánk az első gyógyszermentes hónapban összejött, a testvérkéje szoptatás és spirál mellett. Egyiknél se volt semmilyen tornamutatvány :)
2011. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!