Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek programozott császára...

Akinek programozott császára volt, kb. hányadik hétre lett beprogramozva?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy ez sokmindenen múlik, de az érdekelne a doki meddig próbálja kitolni az időpontot? Nálam az a lényeg, hogy ne induljon be magától a fájás, egy korábbi hasi Nőgyógyászati műtét miatt! Az első babámat természetes úton szültem még, a 39. héten)
2011. febr. 28. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39.
2011. febr. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a betöltött 37.-et mindenképpen megvárjuk, és jó lenne a 38.-ig húzni. De ahogy azt betöltöm, műtét. Ez szerintem nagyon függ attól, hogy kinek mi a problémája...
2011. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40.
2011. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól függ, hogy miért kell a műtét.

Nekem a 37. hétre lett előirányozva, mert el akarták kerülni, hogy spontán meginduljanak a fájások. Végül a 36.héten megszültem műtét nélkül, mert annyira gyorsan történt az egész, hogy nem kerültem még a műtőnek a közelébe se. Hál istennek megúsztuk a komplikációkat, ami miatt csaszizni akartak volna. Úgyhogy mi nagy mázlisták vagyunk.

2011. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nagy fiammal 39 hét+5 napra progr.császároztak,most a kicsivel a 38. héten fognak.
2011. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38. hét plusz 2 nap
2011. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40+6, meg nem illesztette be a fejet, le se szallt a hasam. Kulfoldon elunk, itt nem az orvosodnal szulsz, hanem aki epp van a korhazban, o megkerdezte vallalom-e a termeszetes szulest. Erdekes, azzal meg vartak volna hogy meginditsak. Az orvosom javasolta a csaszart, a babam 4100 grammja es szeles valla miatt. En 50 kg-al kezdtem a terhesseget, a nodokim szerint beszorulhatott volna a valla. Erdekes volt, hogy mondtak masnap fel 2-kor megcsaszaroznak...nem ilyenre keszultem. Utolag kiderult, nagyon rosszul sulhetett volna el egy termeszetes szules.
2011. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első 40+3,második 38+5 (szintén hasi nagy méh-műtét miatt)
2011. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bezöltött 38-ra volt kiírva a műtét ,de 4 nappal hamarabb elundult kifele ,így sűrgősségi császár lett...
2011. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39.de beindult magától,a kiirt előtt 1 nappal korábban:)
2011. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!