Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek kellett emiatt...

Valakinek kellett emiatt császárral szülnie?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, vizsgálaton. 6,5 illetve 6,75 dioptriás szemüvegem van,a nődokim azt mondta el kell mennem szemészhez,mert lehet, hogy nem fogják engedni, hogy természetesen úton szüljek. Van itt olyan, aki így járt, emiatt nem szülhetett természetesen? Megvizsgálják a szememet, vagy szimplán a magas dioptria miatt nem engedik a természetes szülést?

17hkm


2011. febr. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem a dioptriaszám határozza meg, hogy szülhetsz-e természetesen vagy csak császárral, hanem a szemfenék állapota, ezért kell elmenni szemész szakorvoshoz.
2011. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így igaz, de megsúgta a szemészorvos, hogy 6 felett, már nagyon indokolt, akkor is, ha a szemfenék rendben. Én is ezért lettem császáros.
2011. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 9 és feles és 7es a szemem,mínuszos.el kellett mennem szemészhez,ott azt mondta az orvos,hogy a szemfenék állapota jelzi,ha gond van.azt mondta,volt,hogy nem szemüveges kismamának rosszabb volt az értéke,mint nekem.mi természetes szülésre készültünk,nem emiatt lett végül császár.
2011. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A szemészetre nem kapok mostanába időpontot, úgyhogy még nem tudom meg. De van is időnk még. :-)
2011. febr. 28. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!