Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol erdemes hasznalni a...

Mikortol erdemes hasznalni a magzatviz erzekelo tisztasagi betetet? 15 hetesen meg korai lenne?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó héten szokták, ha egyébként nincs semmi komplikáció.Egyébként drága, mint méreg.:)
2009. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszodat. Baratnom kapott a korhaztol egy kis ajandek csomagot es ebben volt benne egy dobozzal amibe 30 darab van (nem is tudtuk egyebkent, hogy ilyen letezik). Akkor majd felre tesszuk az utolso hetekre. :) Megegyszer koszi, a gyors valaszert. Boldog babavarast mindenkinek!
2009. febr. 17. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az utolsó héten használtam egyszer,amikor ugy éreztem,hogy szivárog a magzatvíz!Az is volt!Egyébként tényleg drára,10euró körül van 1 drb.A barátnőd-mit mondjak-szerencsés,hogy ilyesmit kapott!

Nem M.o.-n élsz,igaz?

2009. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az se rossz,itthon már nem lehet kapni...Akkor próbáld ki,ha úgy érzed nagyon sok a folyásod,akkor lehet magzatviz szivárgás is esetleg...De csak nem lesz ilyen gond:)

Megmondanád,mi a betét neve?

Boldog babavárást!

2009. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Budapesten a Széna téri patikában lehet kapni.:)
2009. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!

én nyíregyházán nem tudtam venni,mert nincs! tegnap pont nst-re vártam,amikor elmentem a wc-re,és elég nagy mennyiségű vízes valami jött ki belőlem! a dokim pont rendelt,és rákérdeztem! meg uh-ott,és meg is vizsgált! mondta,hogy nem a magzatvíz,csak bő híg folyás,mert már nyitva vagyok egy ujjnyira! ha tényleg úgy gondolod,akkor inkább szólj a dokidnak,hidd el megnyugszol!

üdv.: 37 hetes

2009. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonjuk nagyon szepen a valaszokat. Masodik valaszolo: Angliaban elunk, a szulesznovel valo masodik talalkozaskor kaptuk ezt a csomagot. Azt mondtak mindenkinek jar abba a korhazba aki betolti a 12 hetet. Ha jol emlekszem ilyen magzatviz betet, a cicitartoba valami tej folyasra parnacskak (bocsi nem tudom, mi a pontos neve), valami vitaminok es egy kis vekony konyvecske a terhessegrol volt benne. Egyebkent itt is megvan Angliaba mindennek a negativ meg a pozitiv oldala is. :)

Megegyszer koszonojuk a hasznos infokat mindenkinek!

2009. febr. 17. 11:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocsi harmadik: Csak most lattam, hogy kerdezted a nevet. Az itteni neve Amniosense. Egy ilyen sargas puha ragacsos valamit kell a betetre raragasztani, allitolag ez szinezodik el a magzatviztol.
2009. febr. 17. 11:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi,nálunk vi sense meg avi sense-t lehetett kapni,amiatt kérdeztem,akor ez is ilyen sense akármi,köszi...:)
2009. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is Angliában (Londonban) élek de én nem kaptam ilyen csomagot pedig már 26 hetes vagyok!

2009. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!