Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor is eszre lehet venni a...

Akkor is eszre lehet venni a magzatviz szivargast, ha tisztasagi betetet hasznalok? Nagyon felek, hogy nem fogom eszrevenni. Mibol lehet rajonni? 35 hetes km

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én is tisztasági betétet használok, mert sokkal több a hüvelyi folyásom. Szerintem az látni fogod, meg itt olvastam a zsepkendős tesztet, hogy be kell rakni egy papírzsepit a bugyiba és ha 1-2 óra múlva átázik, akkor az magzatvíz.

2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan nem szivárgott, hanem 'elment' mikor a doki megnézte mennyire vagyok tág, de azt észre fogod venni. És nem is az a leggyakoribb, hogy a magzatvízzel kezdődik a dolog. Ügyes legyél :-)

18 hetes mami

2010. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én az első babámat szültem mégis észre vettem nem lehet nem észre venni egy pukkanás volt és elkezdett folyni nem elég még a nagy betét sem.

Boldog babavárást és könnyű szülést,

7 hetes kislány anyukája

2010. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Biztosan észreveszed, mert folyik folyamatosan és érzed is, nem tudod nem észrevenni:))

Gratula a babához, nemsokára találkoztok!!

2010. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!