Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kismamik hogy vagytok?...

22hetes kismamik hogy vagytok? Mikor mentek uh-ra? 3d-re? Terheléses vércukorra? Mennyit hiztatok? Hol és mikor szültök?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 08:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

21. hétben vagyok.


uh-ra legközelebb a 32. héten kell menni - május vége-

terheléses vércukorra március utolsó e. hetében.

eddig 2.5 kg-ot híztam 52.5 kg-ról 55 -re - szóval úgymond semmit mert az ami feljött a magzatvíz, baba, vértöbblet méhlepény súlya + a cicik.


július közepére vagyok kiírva DEOEC-en fogok szülni.


2. baba lesz kisfiú.. mindenünk megvan már, kelengye,kórházi csomag, babakocsi, kész a kuckó is már csak mosnom kell.


És Te?

2011. márc. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tegnap töltöttem. Második terhesség. Szinte megsem érzem. Csak az esti szertartás megy már nehezebben(nagyobb gyerek fürdetése,vacsoráztatás,esti rendrakás). Hasam szépen növekszik. Uh-ra a 32. héten megyek,semmi 4d, ill. 3d... Cukorterhelésre 16.-ikán megyek. Hízásom 3,5 kg-nál tart. Szülni előre láthatólag Júli. 4.-én fogok.
2011. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

júli 3-ra vagyok kiírva. Még nem vásároltunk. A cukor terhelésre majd ma jelentkezem be, meg mennem kell belgyógyászatra, mert a kedves háziorvos nem csinálta meg az ekg-t, mikor mondtam, hogy vannak panaszaim. sokszor úgy ver a szívem, hogy már-már fáj a mellkasom, és persze mindezt jó gyorsan, a pulzusom magasabb, mint a vérnyomásom. 93/55 pulzus meg 98.... Hát ilyenkor elég "lassan" élek. Ma megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz, és azt sem bánnám, ha megmutatná mi van neki. :)

A hízásomat mellettetek le sem merem írni... 9 kiló, de az már a 20. hétig. Azóta nagyon figyelek, és nem jött fel most több. sajna az elején olyan hányingeres voltam, hogy a cukros kóla, meg az evés segített rajta, minek eredménye heti 1 kiló... :S

2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jó egészséget kedves utolsó!!!


9 kg.....emiatt senki nem fog megítélni én is nagyon hányós voltam tonikot ittam sokat.


első v.

2011. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is 8kilot híztam.Júli 5re vagyok kiírva.Sote Ire.

Nekem már megvolt a terheléses cukor,uhra étfőn megyek,minden rendben,nő a poci.szívem szerint már mindent vásárolnék a picinek!!:)))

2011. márc. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 21. hétben vagyok, eddig 6 kilót híztam (53-ról 59-re). Miskolcon a megyei kórházban fogok szülni.

A pulzusom nekem is magas kicsit, de az orvosom azt mondta ez még belefér.

Még dolgozom és jobban viselem ezt a második terhességet, mint a kisfiammal anno. Nekem is az esti ceremónia nehéz már egy kicsit, de a négy éves fiacskám annyira várja a kistesót, hogy ez átsegít a nehézségeken. :)

2011. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma töltöttük a 21.hetet!Első baba,kislány lesz a drágám!:-) Eddig kb 5kg-t híztam.Sajnos előtte sem voltam vékony alkat,de most úgy vagyok vele,hogy szülés után majd lemegy.Mindent megeszek amit esetleg megkívánok persze csak mértékkel!!de szerencsére nem vagyok még nagyon kívános!Aztán majd meglátjuk mi lesz a végén!:-)Cukorterhelésre jövő héten ad a doki időpontot.Akkor megakarom kérni csináljunk egy uh-t mert volt egy kisebb szövettömörülésem és szeretném tudni hol tart,mi van vele.Mondjuk azt mondták,hogy a babának de nekem sem lesz ettől semmi bajom de azért jobb szeretném tudni mi van vele!Most a napokban érzékeny a köldököm,nem tudom mitől lehet!Amúgy júli 12-re vagyok kiírva a Sote1-ben.Rucikák vannak már véve a babának meg kapunk is a többit a nagyobb dolgokat most kezdjük el majd megvenni!

Mindenkinek Boldog Babavárást Kívánok!:-)

2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 márti1983 ***** válasza:
én tegnap tültöttem be a 23 hetet,pénteken kell mennem cukor vizygálatra amitől egy picit félek ne hogy valami gond legyen.én is már 8kg felszedtem de annyira nem sokallom,majd le megy szülés után.jun 21-re várjuk a kislányunkat.én szlovákiába fogok szülni mert itt élünk.nálunk 3-4hetente kell orvoshoz menni és akkor minden alkalommal csinál uh-t.
2011. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 márti1983 ***** válasza:
elfelejtettem előbb irni hogy én még nem vettem semmit,ugy vagyok vele hogy még ráérek.szerintetek kellenne már vásárolnom neki?
2011. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én elvileg holnap leszek 24 hetes. Június 24-re várjuk a babót. Elég sok dolgot megvettünk: babakocsi, hordozó, kiságy, 1-2 ruha, ilyesmik.

Holnap megyek cukor-terhelésre, remélem rendben lesz. Eddig 2 kilót híztam, eleinte rosszul voltam, viszont se nem híztam se nem fogytam, ez a két kiló is az utóbbi 1 hónapban szaladt fel, de a pocim is most indult meg jobban növekedésnek.

Nekem azt mondta a védőnő, hogy 3-4 hetet várhatunk még a 3d-vel. Ti mikor mentek?

2011. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!