Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldön élek, a 9. hetet...

Külföldön élek, a 9. hetet kezdem ma és az orvos Utrogest kapszulát írt fel. Ez ugyanaz lehet, mint Magyarországon az Utrogeszten? Volt két vetélésem, ezért gyanítom. De nem részletezte. Tényleg segít? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta a doki, hogy vaginálisan "vegyem be", mert rájöttek, hogy úgy hatékonyabb. Ti mit gondoltok?

Másrészt nincs ráírva a dobozra, mint otthon szokták, hogy mennyit kell "bevenni" :(

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. márc. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, segíthet, ha alacsony a progiszint. EgyébkéntUtrogestan hüvelykapszula és egy másik lágy kapszula létezik. Az adagolást viszont az orvos írja elő. Nekem pl. 3x2 kell. Másnak 2x1.
2011. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az adagolás tényleg nagyon fontos, sőt az is, hogy folyamatosan betartsd a javasolt mennyiséget, egészen a 12.hétig. Egyébként tuti ugyanaz, mert én tavaly egy lombik után Horvátországban voltam, ott beszéltem egy dokival, ő is egyből tudta, hogy mi az és hogy már nem kell szednem (vérzésem volt, nem jött össze a terhesség). Nekem is azt mondja a doki, hogy inkább hüvelybe, ha nagyon nem megoldható, akkor bevehetem szájon át.
2011. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor felhívom a dokit, hogy rákérdezzek az adagolásra.
2011. márc. 2. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!