Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran érzitek mozogni...

Milyen gyakran érzitek mozogni a babátokat 17 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Két hete érzem mozogni. Normális, hogy nem sokat érzem a mozgását, naponta maximum 2-3-szor tudom elcsípni. Meddig fogom még ilyen ritkán érezni, pedig már néha erősebbeket is szokott rúgni?


Első baba lesz.


2011. márc. 1. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
én eddig 1x éreztem összesen, pár napja, azóta semmi. Igaz nem is érek rá odafigyelni erre különösebben, lehet ha "rákoncentrálnék" többször is elcsíptem volna.. szintén első baba.
2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

örülj hogy már ennyit érzed, én még csak 16 hetes vagyok, de nem érzek semmit, pedig második baba

ne félj hamarosan többet fogod érezni...

2011. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szintén 17 hetes vagyok, és két hete érzem a Babám mozgását. Kb. én is 2-3X érzem, és mindig más időszakban, de általában akkor, ha nagyobb zajba vagyok, vagy hosszabb idő után lefekszem a hátamra. :-) Már én is várom, hogy többször érezhessem. :-)

17hkm

2011. márc. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint még a szerencsésebbek között vagyok, eléggé korán megéreztem a mozgását.

Csak mert olyan fura, hogyha olyan erős, hogy néha nagyot is képes rúgni, miért nem érzem mindig? Egyszer kb. két napon át nem éreztem és nagyon beparáztam, hogy valami baj van.


Egészséges babavárást mindenkinek!

2011. márc. 2. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem is furcsa, hogy van olyan, hogy el vagyok gondolkodva és akkorát rúg, vagy moccan, hogy szinte megijedek. :-) Összerezzenek. :-)

Én eddig szerencsére minden nap éreztem. :-)

2011. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!