Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-27 hetes kismamák, akik...

26-27 hetes kismamák, akik nem első babátokat várjátok, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyet kérdezni, de ijesztően "rosszul" viselem az áldott állapotot, már bálnaként forgolódom az ágyban, a pocakomtól nem tudok lehajolni. Nem híztam meg nagyon, +5 kg körül van rajtam, nem is látszik, csak a pocakom, akkora mint amikor az első baba született (41.hétre). Ti hogy vagytok?
2011. máj. 28. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, tudom ez több mint amit kérdeztél, de legalább egy kicsit előtted vagyok!

2. babát várom! Rajtam is 5 kg + van. Én jól vagyok, csak hamar fáradok, nem vizesedek, néha keményedik a hasam (akkor magnézium), az éjszakákat nem szeretem, mert fáj mindenem, derekam, lábam, hátam, oldalam, és kényelmetlen minden pozíció! Viszont nap közben jó nagyot alszom, akkor nincsenek ilyen problémáim!

2011. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30hetet kezdtem ma a hasam nem nagy úgyanúgy mint az elsőnél de minden kínom bajom van,a fiammal való terhességem maga az álom volt mintha terhes sem lettem volna....De most az ég egy világon minden már beált a feje a sülőcsatornába és anniyra h a doki szeint már nem is mozdul ki onnan ami eléggé kelemetlen érzés.Éjjel nem birok aludni egyáltalán sehogy sem jó.már csak abban reménykedem hogy a szülésem jó lesz és könnyű.Kitartást mindenkinek.
2011. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!