Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes pocakos vagyok és a...

34 hetes pocakos vagyok és a követkeők lettek az adatok az ultrahangon:BPD 80mm OFD 104mm HC 299mm FL 69mm AC 303mm sulya 2380 g? jok az adatok? Vagy agyon kicsi? Rettegek a koraszüléstől? Már josloim vannak magnézium mellett?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] oldal szerint teljesen jok az adatok,a sulya is tokeletesen rendben van,mar mier lenne koraszulott a babad?

Csak nyugodj meg,es minden rendben lesz.tudom milyen erzesek kavarognak most benned,de nem lesz ott semmi baj.

4 es fel hos kisfiu anyuja :D

2011. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ez a helyes cim...bocsi :)

2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsi. Nekem 32 hetes UH-n 1400-1500gr-nak mérték a babámat. Kb. 3héttel volt elmaradva. Kórházba kerültem, kaptam 10 infúziót, utána végig gyógyszert kellett szednem. Heti 2-3szor mérték, volt NST is mindig. Egy csomó tortúrán voltam túl. Nagyon aggódtam, hogy minden rendben legyen. A 38. héten is csak olyan 2800gr volt. Most február 13-án szültem meg a kislányomat, 4nappal hamarabb: 3250gr!!!! És makkegészséges! Úgyhogy emiatt szerintem ne aggódj, ha a dokid kicsinek találná, úgyis szólna.

A jóslófájásokhoz nem nagyon tudok mit szólni, nekem nem volt. De ha nem túl gyakori, csak hébe-hóba, akkor az akár már természetes is lehet. Próbálj sokat pihenni és nem idegeskedni!

2011. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!