Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek Ti is ilyet? 18...

Éreztetek Ti is ilyet? 18 hetes vagyok, és úgy érzem, mintha be lenne dagadva a hüvelyem, vagy mintha feszűlne, nem is tudom pontosan megfogalmazni. Főleg akkor érzem ezt, ha állok. Már 3. babám, de nem emlékszem erre az érzésre az előzőeknél.

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! én is szoktam ilyesmit érezni, de fogalmam sincs mitől van :) és én is akkor ha állok...

18+3h km

2010. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nyillalást éreztem ezidőtájt, az sem volt egy élmény! :)
2010. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen a nyilalás nálam is meg van, tényleg nagyon hülye érzés :):)
2010. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint várhatom a nyilalást is:).Azt is csak állva érzitek?
2010. máj. 12. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát azt sajna nem, azt mindenféle testhelyzetben :) főleg ilyenkor, amikor ilyen hülye idő van :S
2010. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én a nyillalást éreztem mindenféle pózban, sőt egyszer volt olyan is, hogy arra ébredtem reggel, hogy iszonyatosan lezsibbadt a gátam. Lehet, hogy még ilyen is jön, készülj fel! :)
2010. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most megérezhetjük a testrészeinket,amikről máskor tudomást sem veszünk:).Köszönöm a válaszokat,és minden szépet és jót kívánok Nektek!
2010. máj. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!