Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és pár...

5 hetes terhes vagyok, és pár napja úgy érzem, hogy megfulladok. Mintha a mellkasomon ülne valaki. Természetes ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem... Járj utána szakembernél. Orvos védőnő. Én is van hogy ilyet érzek este mikor lefekszem ha háton fekszek alig kapok levegőt, de én már 20 hetes vagyok, és biztos nyomja a tüdőmet, de neked még nem gondolom hogy ez lenne az oka!

Reméljük semmi baj, de azért első a doki legyen!!!! Lehet, hogy allergia, és nincs is összefüggés, de akkor meg kapsz gyógyszert. Mert ha nem jut elég oxigénhez a szervezeted az a babának se használ.. Sőt.

2008. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tüneteid refluxra is utalhatnak,és azt kezelni kell savcsökkentővel.Járj utána!
2008. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szió!Valóban lehet allergia miatt is.De szerintem lehetséges,hogy lelki eredetű a dolog.Rendesen lélegzel?Lehet,hogy még csak most fogsz tudatosan felkészülni a babára,még akkoris ha már nagyon szerettétek volna őt!Próbálj relaxálni,kellemes,halk zenére.Autógén tréning is nagyon jót tesz.Remélem minden rendben lesz:-)Szorítok neeked!!!
2008. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!