Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-ik hétben vagyok. Egyre...

13-ik hétben vagyok. Egyre több patti jelenik meg az arcomon, hátamon és a mellkasomon. De mért van ez? Ilyenkor tisztának, és szépnek kéne lenni a börnek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
jah,kéne!de nem lessz az!vagyis nekem nem volt!ugyanijen pattik voltak rajtam,söt!azt állitják a haj dusabb lessz meg ijenek..nekem ez sem volt az!
2009. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kéne?

Nekem még életemben nem volt ennyire pattanásos,zsíros a bőröm mint most.Ráadásul azt mondta a kozmetikusom,hogy most nem is szabad kezelni.

Rosszabb mint a tinikor...de ez ezzel jár,ennyi legyen a legnagyobb baj.


34 h

2009. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző terhességemnél és most is olyan ocsmány vagyok... egy merő pattanás a hátam végig, arcom, karom, mellkasom... borzasztó. Semmit nem lehet ellene tenni. kenheted bármivel... esetleg ami nem árt ha heti vagy 3x le radírozod...

27 hetes

2009. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az arcomon eddig megúsztam.

A mellkasom és a hátam felső része kicsit pattis, de nem olyan igazi pattanások, nem fehérek, nem gyulladtak, csak ahogy az ember hozzányúl, akkor lehet érezni, hogy ott vannak ilyen kis bumszlik.

Reménykedem, hogy talán az arcomon már nem is jön elő, ha eddig nem. Legalábbis ezzel nyugtatom magam:)


A hajam nem tudom dúsabb-e, mert eddig is nagyon dús volt, szóval ez nálam nem észrevehető.


A körmeimnél viszont nagyon bejött, gondolom a sok vitaminnak is köszönhetően, ha akarnám sem tudnám letörni vagy betörni őket:) És hetente kb 2x kell reszelnem, mivel nem szeretem ha túl hosszú....



19h 1n

2009. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én mindig is pattanásos voltam sajnos! Úgy irigyeltem mindenkit akinek szép volt az arca. Most fordult a kocka az én arcom megszépült, a hajam is nagyon szép dús egészséges!

33+1 hetes kisfiút váró kismami

2009. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!