Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok. A...

24 hetes kismama vagyok. A forgóm már a 10 héttől borzalmasan fáj. Nektek is volt hasonló?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

forgó?

az mi...


a forgó a fejen szokott lenni amikor a hajas fejbőrön másirányba nő a haj.


vagy az fáj neked?

2011. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyira rossz mert mikor leülök utána nagyon sokáig fáj, és húzza a görcs. kb 2 napja pedig már mint ha a combtövemnek izomláza lenne:( Elképesztően fáj:( Bele nyilal a forgómba és végig a combomon a vádlimig megy a fájdalom. Huzamos ideig állni sem bírok:( És hol van még a vége? mit tegyek?
2011. márc. 4. 10:01
 3/16 A kérdező kommentje:
a fogó a csípő csontnál van
2011. márc. 4. 10:01
 4/16 anonim ***** válasza:
menj el az ortopédiára.
2011. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt (még néha van),a hormonok miatt meglazulnak az izületek, h majd ki bírjon férni a gyerek, csakhát a hormonok nem csak ott hatnak, ahol majd kell. Nekem is fájt, de bírható volt. Az ortopédiára ha elmész, nem vesztesz semmit, ha nagyon fáj, menj el
2011. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Voltam ma dokinál, és azt mondta kenjem a Lioton géllel:S Még a nőgyógyászomnak is elmondom majd a gondomat, mert eléggé fáj. De érdekes hogy ha megyek nem annyira rossz. Viszont leülök és utána el kell indulni akkor meghalok:(((
2011. márc. 4. 16:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira jó, hogy feltetted ezt a kérdést. Én 12 hetes vagyok, és nekem is kb a 10 héttől fáj. Nekem is csak akkor amikor leülök vagy mikor fekszem és fel akarok állni. Alig bírok lábra állni. Akinek eddig itthon mondtam kinevetet, hogy korai még meg hogy csak bebeszélem magamnak. A védőnő meg azt mondta, hogy mivel széles a csípőm a baba meg a medencémben van, ahogy nő nem emelkedik ki belőle és ezért feszít. De nagyon kíváncsi vagyok neked mit írnak.
2011. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát fura:( Mert nem hiszem hogy egy 10 hetes baba annyira tud feszíteni. Én is mindenre gondoltam már:(((Én sokat ültem török ülésben és gondoltam már arra is hogy megnyúltak a szalagok? De csak a bal lábam fáj:S nem értem. Majd a dokimtól még megkérdezem, de nem mondanak ezek semmit:( A lényeg hogy ne üljünk hanem állva aludjunk!!!
2011. márc. 5. 09:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg tornázni is! Keress direkt derékra, hátra való gyakorlatokat (kismamáknak valókat persze), meg akár elmehetsz jógázni is.

Nekem van egy könyvem:

[link]


Elég régi, de sztem találsz könyvesboltban vagy neten. Direkt kismamáknak való gyakorlatok vannak benne, minden testtájékra!

2011. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!:)
2011. márc. 8. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!