Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne a méhösszehúzódás?...

Ez lenne a méhösszehúzódás? 34 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Nagyon gyengén érzem,szinte alig,ilyen nyilallós érzés a köldököm felett vagy egészen az alhasamban.
2011. jún. 16. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam érezni, meg egészen lent is, a hüvelyemben. Most vagyok 35 hetes, de nem tudom megmondani, hogy ez lenne-e az, én leginkább a babának tulajdonítom ezeket a szurkálásokat.
2011. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hüvelyemben már én is éreztem!A kiskönyvemben a 34.héttől kellene számolni az összehúzódásokat..de nem tudom,milyen is az..vagy h azt érzem-e.
2011. jún. 16. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összehúzódásokat? Mert nekem a kiskönyvben a magzatmozgások számolásához van táblázat. De szerencsére azt sem kell kitöltenem.
2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összehúzódásoknak is van egy táblázat és a mozgásoknak is.Nekem se mondta a védőnő hogy kéne töltögetni,de gondoltam azért van,hogy töltögessem =)
2011. jún. 16. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy jobban megnéztem, tényleg van :) Szerintem kérdezd meg a védőnődet, hogy hogyan is kellene számolni őket.
2011. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2011. jún. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!