Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményekre, tapasztalatokra...

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi olyanoktól akik ügyeletes orvosnál szültek?

Figyelt kérdés
Én sztk-ba járok dokihoz, és azt hiszem ő nem fogja tudni elvállalni a szülést,de már nem szeretnék új orvost keresgélni.
2009. febr. 18. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyeletes orvosnál szültem, mert nekem hiába volt fogadott orvosom, itt nem lehet annál szülni. Aggódtam miatta, de egy nagyon rendes, jó orvosnál szültem, nem is bántam, h nem a sajátomnál.Nem ismertem előtte, még a nevét se hallottam. Amúgy, mindegy kinél szülsz. Ha komplikáció mentes lesz a szülésed, a doki csak a gátmetszést és varrást csinálja.Meg ha kell akkor a burokrepesztést. Nagyrészt a szülésznő fog veled foglalkozni, azt meg választhatsz, bár nekem az se volt.
2009. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én ügyeletes dokinál szültem és semmi probléma nem volt,aranyos kedves volt velünk,a szülésznő szintén.

8 hónapig jártam magán dokihoz, akiről kiderült h több vizsgálatot nem csinált meg.csak benyelte a sok pénzt.ezért alakult igy.de nincs rossz tapasztalatom

2009. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom,hogy fölösleges egy csomó pénzt elkölteni magánrendelésre.A babának nagyobb szüksége lesz rá.

Nem is értem egyesek miért költenek ennyit nőgyógyászra.Utána meg kiderül,hogy el sem látták rendesen.

2009. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan úgy voltam mint az előző válaszoló. Megfogadtam, hogy nem fogok azért fizetni, amivel úgyis megszenvedek, kell az a pénz a manónak.

Nagyon rendes volt az ügyeletes orvos. 6 órakor kezdődött a szülés, pont akkor van vége a műszaknak, de tojtak rá, a doki is és a szülésznő is. Miattam mindenki ott maradt.

Szerdán szültem és az ügyeletes doki vasárnap külön bejött, hogy kiszedje a varrataimat. Én egyáltalán nem bántam meg.

2009. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt választott dokim és szülésznőm sem, de nem is hiányzott.


Nagyon nagy tumultus volt mikor én szültem (telihold + kettős front) és emiatt alig jutott idő a kismamikra. Én konkrétan egy kanapén szültem végül, mert a 4 szülőszobára 15 asszony jutott, szóval rengeteg dolga volt a személyzetnek, de a lehetőségekhez képest normálisak voltak.


Ha komplikációmentes a szülés, úgysem hiányzik, hogy folyton abajgassanak, ha meg felmerülne vmi (ne adj isten ugye, de nem kizárható), akkor meg úgyis odarendelik a team-et secperc alatt.


Csak nyugi. A természet tudja majd a dolgát, fizetős orvos nélkül is :)

Könnyű szülést és boldog babázást kívánok

2009. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az SZTK-ba járok, és nem is szeretnék orvost fogadni, mert lehet éppen nyaralni fog,nem lesz bent stb. mikor a Manóm végre látni szeretne minket!

Én úgy vagyok vele, hogy azt a sok pénzt amit kiadnék a 9 hónap alatt, azt inkább a babóra költöm!

Boldog babavárást!

2009. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ügyeletesnél szültem-pont bele estem a reggel 6os műszakváltásba,hála égnek,mert az addigi szülésznőcske nem igazán foglalkozott velem,holott a hajnali 3 órai burokrepesztés után elég fájdalmas volt.Majd 6 után pár perccel rám nézett az ügyeletes osztályvezető főorvos-és előkerítette a csapatot,hogy szülünk.Vácuummal kellett végül is rásegíteni,mert nem akartam tágulni.

De nem hiszem,hogy ha lett volna fogadott dokim,simábban ment volna.

2009. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!