Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 125? Tapasztalatokr...

Aprilia RS 125? Tapasztalatokra, véleményekre, jó és rosz tulajdonságaira lennék kivácsi! Fogyasztás, müszaki problémák? Megéri-e megvenni?

Figyelt kérdés
Ő a kiszemeltem: [link] Rs/polovni-motori/758047_Aprilia_RS_2009_god
2011. júl. 29. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
2011. júl. 29. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:

nem éri meg megvenni ezt a mopedet... főleg, hogy jobb márkát megkapsz újonnan, pl ott vannak ezek, újak, kevesebb pénzért, miért nem jók ezek? miért kell neked használ xar, amit más tizenéves párszor meghajtott?


[link]


ha jól számolom, még ez is olcsóbb:

[link]


egyébként most nem látom, de volt a 2008-as vagy 2009-es modell most nem tudom pontosan, raktáron lehet, hogy van, kb 550ezerért forgalomba helyezve, mindennel együtt el lehetett hozni

2011. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló te bolond vagy már bocs minek venne olyan szart . Az rs 1 bitangerős 125ös gép kategóriájáaan verhetetlen szóval vegyél rs-t nem fogod megbánni :)
2011. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ugyan miben verhetetlen taknyos? árban?

vésebességben 10-el gyorsabban megy? ennek az árából már egy R1-est is meg lehet venni hülyegyerek

2011. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó gép az RS, tényleg nem bánnád meg szerintem ezt a vételt (A Honda pártit is felfelé pontoztam, mivel neki is igaza van, az is egy látószög. Igaz, hogy új mocik, szépek is, jók is -sőt! már elég régóta egy CBF 125-öt hajtok- a maguk műfajukban. Én nem panaszkodom, ha nagyon akarom, 115-120-szal elmegy, a gyorsulása 80-ig elég jó, A pontból B-be elvisz... De ennek ellenére nem írnám le az RS-t). Ha egy versenypályára is alkalmas motort szeretnél, arra a célra az RS tökéletes. A 3000 eurós ár nem alaptalan, ha figyelembe veszed, hogy verseny technikát vonultat fel. A javítgatások, állítgatások hozzá tartoznak egy ilyen motorhoz, de úgy is fel lehet fogni, hogy ez a szép benne. A fogyasztást egy ilyen motornál "nem illik" nézni... Olajat is kér elég sokat a benzin mellé, lehetőleg szintetikusat, de ezen sem kifizetődő spórolni, és ha netán szlovákiában laksz, akkor benzinből is ajánlom a V-power racing-et a hosszabb élettartam érdekében. 10 000 kilométerenként érdemes kicserélni a blokk gyorsan kopó alkatrészeit, és nem szabad hidegen /vagy a még nem bejáratott tipusokat/ hajtani. Egyszerűsítve: időt és pénzt nem kímélve foglalkozni kell vele.

Ha úgygondolod, hogy ezt megengedheted magadnak, akkor jobb motort nem is találhatnál, de ha túl igényesnek találod, akkor viszont a Hondásnak van igaza.

(Nincs a birtokomban egy RS, de a Rotax kétütemű motorjairól van némi tapasztalaom.)

Üdv!

2011. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10el? jó az 50nek is a gyorsulása pedig brutális a CBR-hez és hasonló 4 ütemü fosokhoz képest
2011. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Háát, valami jobbat reméltem:S

Szóval ti azt mondjátok, hogy az RS125 nagyon költséges motor? Nem tudom, nagyon vacilállok mostmár a motrok között, nem tudom milyent vegyek 125ccm-is kategóriában.Másik pedig az, hogy Szerbiai vagyok, nállunk pedig nem nagy a választék a motrok terén:S

Esetleg valaki tudna ajánlani 125 ccm-es kategóriban motrot? Cagiva Mitot ne is emlitsétek, az egy bőr ronda gép, igaz a külseje alatt elég szép kis telyesitmény van, de nekem ne gyere be motor:)

Hyosung 125 GT-ről mit gondoltok?

2011. júl. 30. 01:07
 8/9 anonim ***** válasza:

hyosung? kínainak hangzik, azt végképp nem ajánlanám

amit följebb írt, hogy pályázni... hát én arra egy normális motort vennék, valami nagy köbcentiset ebből az árból, még akkor is ha 15 lennék

pl R6

2011. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hyosung az ha jól olvastam Koreai és nem rossz márka a hiedelmekkel szemben. Pl a GT 650 N az full ugyanaz mint a Suzuki SV 650 N-je csak 1-2 dologban különböznek. Árban olcsóbb a Hyo de van olyan jó mint a Suzuki ezt jópár Hyo tulaj megerősítette. Szóval a Hyosung nemlenne olyan rossz választás csak 125ös V2-es motor van benne és nem egy izom a 150? azthiszem annyi kg-jához képest :S
2011. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!