Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A remegős, vibrálós érzés a...

A remegős, vibrálós érzés a hasam alján, már a baba csuklásátol lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap éreztem olyan furán remegni a hasam. Olvastam itt már erröl. De nem tudom, hogy az volt-e. 20 hetes kismama.
2011. okt. 27. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csuklás az egyenletesen jelentkezik,bizonyos intervallumokba,20 hét körül még nem nagyon lehet érezni.Valószínü nem ez volt,csak a mgazatmozgás! :)
2011. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én babám rettenetesen aktív. Nagyon sokat mozog már 16 hetes korátol. Csak ez most más volt.

Köszi a válaszod!

2011. okt. 27. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

20hetesen még nem csuklik és az teljesen más érzés lesz majd lüktető érzés olyan 2-3 másodperces szünetekkel,de azt kb. a 27.ik héttől fogod érezni mert akkor fejlődik a tüdeje és elkezdi próbálgatni.


Huszonhetedik Hét


- A kisbabád napról napra okosabb. Szórakoztasd őt zenével, beszélgetéssel, tánccal, élvezni fogja!

- A hangokat a hetedik hónap végére már tisztán hallja (persze hozzá kell számolnunk, hogy burkon és vízen át!), mert ekkor fejeződik be a fülhöz vezető ideghálózat képzése. Persze a hallás még mindig fejlődik és hozzá társul az is, hogy most már különbséget is tud tenni a hangok között: felismeri az édesanya, a sokat hallott édesapa hangját.

- A tüdő is érik lassan, lélegzési mozdulatokat tesz, igaz, csak a magzatvízben, de ez is erősíti az izmokat. Csuklik.

- A szemét sokszor tartja nyitva. Különbséget tesz a sötétség és beszűrődő fény között.

- Ezen a héten nagyon sokat nőtt: 36,6 cm és 875 gr!


üdv 36hkm.

2011. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csuklik, azt majd biztos megérzed, pont olyan mikor Te is csuklasz:) Szabályos időközönként egy pici mozgást lehet érezni. Én csak nagyon a vége felé éreztem. Kb 35. héttől.
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Boldog babázást majd!

2011. okt. 27. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!