Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten Bérczi Ildikónál...

Kecskeméten Bérczi Ildikónál voltatok 4D-s ultrahangon?

Figyelt kérdés
Mikor rendel? Mennyibe kerül nála a vizsgálat?
2011. márc. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi anno-másfél éve Félegyházán voltunk.Bérczi Ildiről azt hallottam,hogy ugye az Sztk-ba elég morci,de a magán 4d-n kedves,bár elég gyorsan letudja.
2011. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Voltatok már Kiskunfélegyházán 4D-s ultrahangon?

Mi a véleményetek róla? Valaki tudna mutatni képet/a minősége érdekelne/?Alig várom már, hogy 27 hetes legyen a baba, mert nagyon szeretném látni az arcocskáját, és képet is szeretnék róla. De ehhez elengedhetetlen, hogy korszerű géppel készítsék.14 hetesen Pesten voltunk, az nagyon jó volt/csak ott még icipici volt. / Viszont azóta átköltöztünk Kecskemétre és itt Félegyházát ajánlották.


A kérdés kiírásának időpontja: 2010-01-17 10:37

Privát e-mail a kérdés kiírójának

2011. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bérczi Ildikó az SZTK-ban nem egyszerűen morci, hanem vérbunkó. Ha nem első gyerekkel mész, vagy elmúltál 35, az első kérdése az, hogy elveteted-e? A 12 hetes genetikai uh-t letudja 3-4 perc alatt. Azt mondják, a magánrendelésen kedves, de nem tudom ki hogy van vele, ha csak a pénzemért kedves, akkor inkább kihagyom.

Van más választásod is rajta kívül: [link]

2011. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig még csak pozitív tapasztalatom volt vele kapcsolatban, ezért is gondoltam, hogy hozzá mennénk. Csak senki nem tudja, hogy mennyibe kerül.
2011. márc. 10. 08:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Abban a nőben,én még nem véltem felfedezni egy cseppnyi pozitivitást sem... 3 perc után rámondani a gyerekemre hogy Down-kóros,el kell vetetni,menjek intézzem a papírokat...még jó,hogy a genetikai tanácsadó felé vettem az irányt!!!!!!!!!!!!!!!!! Most nem lenne itt mellettem a csodás lányom!

És tényleg mufurc...sőt...

2011. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá járok, magánrendelésre, de kedves és ami a lényeg, hogy nagyon alaposan átvizsgál mindent. Minden szerdán rendel 8-14-ig, és őt kell hívni bejelentkezni: 06-20/934-99-17. A12. hetes genetikai ultrahangot, ami csak 2d és hüvelyi 8.000Ft, a 18.hetes genetikai itt kértünk 3d-t is, adott dvd felvételt(nem kell vinni dvd-t, ő adja) 12.000Ft
2011. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A magán rendelésen mindegyiknek fülig ér a szája! Nanáááá :S Ez alap! Annyi pénzért én is kedves volnék!
2011. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó előtti az információkat. Azt hiszem, hogy be is fogok hozzá jelentkezni :-)))
2011. márc. 10. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:
13.53-as válaszolónak:a 12. heti genetikai UH csak 2 D-s,és HÜVELYI?8000 ft-ért?!Az nem piti!Én biztos nem kérnék belőle!
2011. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:én ugyan bp.-i vagyok,de itt a nagyon jó MAGÁN 12.heti UH,-ami kb. 30 perc-10-15 ezer ft,alap,hogy kapsz képet,és CD-t is,és természetesen 4D-ben is láthatod a babát...ehhez képest a doktornő elég drágán "nézelődik"...
2011. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!