Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi betegségem van a...

Hüvelyi betegségem van a terhesség alatt. Mit csináljak? Menjek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés

Néhány hete tudom, hogy kisbabát várok, sajnos egy gombás fertőzés okán mentem el a nőgyógyászhoz, de úgy látom nem igazán érdekli, hogy egészséges vagyok-e. Úgy értem nem is vett hüvelymintát, hogy tényleg meggyőződhessen róla meggyógyultam, sztem, ha nem is gomba vmi más lehet még a baj. A gombára felírt vmit, mikor visszamentem csak ennyit kérdezett van-e panaszom. Volt már rá példa, hogy nem volt panaszom mégis kimutatták a gombát.

Én azt is elhiszem, hogy ilyenkor nem lehet gyógyszeres kezelést adni, de miért nem mond semmit, mindent úgy kell kihúzni belőle, és utána még én vagyok a bunkó mert sokat kérdezek. De a jó Isten megáldja, nem szeretném, ha a kisbabámmal baj lenne.


2009. febr. 18. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
persze, keress másik orvost. te se akarod gondolom igy a terhességedet vele végigcsinálni. nem alapos, főleg ha magánba jársz hozzá,nézz másik doki után. sok sikert!
2009. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

korai terhességnél nem tudnak antibiotikumot adni.Ettől függetlenül, azért vehetné komolyan. Menni mindenképpen menj el másikhoz, mégha nem is váltod le a régit.


Sajnos tapasztalatból beszélek, nekem is fertőzésem volt a terhességem elején és nem lett kikezelve. Summa summárum, majdnem elvetéltem a 20.hét körül és a 33. héten megindult a manókám is. (pedig az elsőnél máshoz mentem, akkor nagyon erős antibiotikumot kaptam, de úgy néz ki az sem volt elég - akkor nem váltottam -, most már igen...)


Ha úgy érzed, rögtön válts a bbád és a te érdekedben, ne érezd magad rosszul emiatt!

35 hetes kismama

2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!