Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is csúnyább lett a...

Másnak is csúnyább lett a nunija terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Nekem amúgy is eltér az átlagtól, mert a nagyajkak túl nagyok, ezt meg is jegyezte a "kedves" szülésznő az első szülésemnél, de a doki rendes volt mert leintette hogy az mindenkinek más. De a terhesség alatt mintha eltorzult volna meg a színe is más. Hamarosan szülök és most kezdtem szorongani emiatt, pedig már százszor megnézte több doki is a terhesség alatt. Tudom hogy akkor nem fog érdekelni, de sajnos szégyellem és nem megy ki a fejemből :(

40hetes kismama


2011. okt. 29. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Én ma néztem meg tüzetesen a muffomat,mert borotválkoztam.Hááát nem sok kellett hogy elsírjam magam.Őrült nagy,mint valami salátalevél, erek duzzadnak,sötétbarna....
2011. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
áááááá :S
2011. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

3 gyereket szültem,de soha nem jutott eszembe nézegetni a

nunimat. Olyan,amilyen. Hülyeségnek tartom az ilyesmit.

2011. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Most mégis mit vársz, most fogsz szülni. A lapokban lévő retusált nuni se úgy néz ki élőben.
2011. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én sem nézegetném, ha a szülésznő annak idején nem teszi azt a megjegyzést.
2011. okt. 29. 19:02
 6/17 anonim ***** válasza:
99%
Hát a szülésznő se lehet százas, ha ezzel van elfoglalva.
2011. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Én a minap borotválkoztam ott, hát keserves a látvány. mintha botoxot nyomtak volna bele, és igern, sötét színű. Nagyon remélem, hogy visszaváltozik valamennyire.
2011. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Én is tükrös borotválkozás közben láttam meg, hogy milyen gusztustalan... Sokkal nagyobb, duzzadtabb és olyan pigmentált lett, pedig hófehérke vagyok.... Pfujjj.... De engem nem izgat, első terhességnél is így volt, és idővel szülés után elmúlt. Ne törődj vele, mindenkit érint ez valamennyire! :)
2011. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Atroposz ***** válasza:
96%
Én nem szoktam bámulgatni de most már megkérdem a páromat vizsgáljon meg tüzetesebben.
2011. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem figyeltem, de megnézem én is majd!! :)))
2011. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!