Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árthat a pocaklakónak ha...

Nem árthat a pocaklakónak ha a tesót emelgetem?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok és van egy 18 hónapos kislányom, akit cipelek de csak ha muszály.
2011. márc. 6. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem. Nekem nem lett semmi, pedig én is paráztam, nekem is másfél éves volt a lányom, amikor megfogant a kicsi.

Próbáld minimalizálni az emelgetést, valamennyit muszáj, de nekem pl. akkor tanult meg bemászni az etetőszékbe, és onnantól pelenkáztam a földön.

2011. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem árt neki.

mert ő már ebbe születik bele.


barátnőm kisfia még nem járt, amikor terhes lett a másodikkal, és makk egészséges lett a lánya. most a harmadikat várja, és 2 nagyobb gyereket kell emelgetnie (néha, mert már ovisak), de semmi gondot nem okoz

2011. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
Szerintem ha nem emeled túl magad akkor semmi probléma.Ne most tologasd természetesen a szekrényeket,de amit és akit eddig is emeltél azt nyugodtan továbbra is.
2011. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem a tesóval, a lányom 8 hónapos volt. 16,5 hónapos volt mikor megszületett a kicsi, én végig emeltem (12 hónaposan már járt), nem volt semmi gond. De azért csak óvatosan!
2011. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyot is emelgettem mikor a középsőt vártam ( 15-24 hós koráig) a középsőt is emelgetem most hogy a kicsit várom ( 15 hós a középsőm).

Egyrészt semmi panaszom szerencsére, másrészt én nem bírnám ki,hogy nem veszem fel mikor minden porcikájával azt kéri.

Főleg a középsőm nagyon anyás ő nem éri be mással hogy majd apa felvesz. Harmadrészt nincs segítségem így nem is tudom hogy oldanám meg ha vigyáznom kéne magamra, mert kádba-ágyba-etetőszékbe-babakocsiba stb. mégis hogyan tenném be, megkérem hogy másszon be? Ahhoz még kicsi sztem.

Na szóval nálunk semmi bajt nem okoz./okozott.

2011. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!