Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok. Nem...

16 hetes terhes vagyok. Nem látszik még feltünően a pocakom. Mikor fog? Illetve lassan 3 hete nem szedek vitamint mert nem vagyok jól tőle (Eleveit) Lehet gond?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedjél másfajta vitamint.A Dunát el lehet rekeszteni velük: femibion, hipp-natal, gravida, eurovit terhesvitamin...
2011. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyéni, hogy mikortól látszik a pocid. De mostanában egyre nagyobbakat nő a baba, tehát a hasad is fog, nyugi :) Olyan is lesz, hogy nem látod a lépcsőt...

Én mindenképp szednék valami vitamint, de pont az Elevitet én se bírom, Femibiont szedek, de sok olcsóbb is létezik.

2011. márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így télen még várni kell arra, hogy mondjuk a buszon is észrevegyék, hogy babát vársz, de gondolom pólóban már látványos :) Nekem így a 20. hét környékén kérdezgetik a vásárlók a boltban, hogy csak nem babát várok?! Konkrét terhes vitamint nem szedek már a 14. hét óta, már csak kálcium, néha magnézium, c-vitamin, néha vas és omega3 amit beszedek.
2011. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 16. héttől kezdett egyértelműen látszani a pocakom és rá 2 hétre már egyértelműen éreztem ahogyan mozog a kisbabám.

2011. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok én is. Nekem sem látszik még a pocakom. :(

Én Ladeevit-et szedek, nekem bevált. Mellette sok gyümölcsöt, zöldséget (főzeléket) eszem. :)

2011. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dittte ***** válasza:

Én nem akarok ítélkezni, de ilyen korban érdemes lenne naponta vitamint szedni. Nem kell feltétlen a médiában reklámozott, több ezer forintos szerekre ráharapni, de folsav ilyenkor, mint tudjuk elengedhetetlen. Ha tanácstalan vagy ott a védőnőd, a gyógyszerészed. Egy kismamán mindegy szívesen segít minden kérdésedre örömmel válaszolnak.

A pocakod mérete pedig alkat függő is. Nekem a 19 hét körül ugrásszerű növekedés volt, azóta én állítom, hogy semmit nem nőtt. Jobb is, amíg ez nem okoz a Pocaklakónknak gondot, jobb a kisebb csinosabb pocak, megkönnyíti a mindennapjaid :)

Kellemes babavárást!


üdv egy 34 hetes Kismami

2011. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!